ПОТРІБНА ПОРАДА ЮРИСТА?

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ В BITLEX

Замовити консультацію

Підкажіть, як бути, якщо винен гроші декільком фінансовим організаціям? Прострочень поки немає, але через божевільні відсотки не зможу платити. Що робити?

Сервісом Bitlex було розглянуто Ваше звернення та повідомляється таке.

Відповідно до законодавства нашої держави боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов'язання.

Боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.

У вашій ситуації ми бачимо таке рішення:

1) звернутись до фінансових організацій, в яких Ви брали кошти з проханням надання Вам відстрочки платежу (або так званих кредитних канікул). Звертатись потрібно з письмовою заявою в 2 екземплярах. На одному такому екземплярі робиться відмітка про отримання та цей екземпляр повертається Вам. Звертаємо Вашу увагу, що надання відстрочки платежу є правом фінансових організацій, а не обов’язком.

2) Ми можемо дослідити Ваші кредитні договори на відповідність законодавчим нормам. Так, наприклад, якщо кредитор (фінансова організація) встановила несправедливі умови (в тому числі надто великі відсотки), ми підготуємо юридичний висновок щодо захисту Ваших прав у суді.

Для того, щоб допомогти Вам, нам потрібно попередньо ознайомитись з Вашим кредитним договором та випискою по рахунку, можливо, після вивчення договору ми зможемо запропонувати Вам інші варіанти вирішення справи.

Можливо, Вас зацікавлять такі консультації: