ПОТРІБНА ПОРАДА ЮРИСТА?

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ В BITLEX

Замовити консультацію

Добрий день! Я створила сторінку в соціальній мережі для продажу товарів. Скажіть, будь ласка, в якому випадку потрібно сплачувати податки? Який повинен бути товарообіг? Дякую!

Сервісом Bitlex було розглянуто Ваше звернення та повідомляється наступне.

Самостійний, регулярний продаж через соціальні мережі з метою отримання прибутку підпадає під визначення підприємницької діяльності і має здійснюватися суб'єктом підприємницької діяльності фізичною або юридичною особою, зареєстрованою у встановленому ЗУ "Про реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань" порядку.

Вам необхідно зареєструватися як суб'єкт підприємницької діяльності (ФОП, ПП, ТОВ тощо), а також Ви повинні сплачувати єдиний соціальний внесок, зареєструватися як платник податків, обрати для себе найбільш вигідну систему оподаткування.

Найоптимальнішою для Вас є ставка спрощеної системи оподаткування: ІІ група - ФОП, які надають послуги платникам єдиного податку або населенню. Виробництво та продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства. Наймані працівники - до 10 осіб. Обсяг доходу – до 1,5 млн грн.  Ставка – до 20% мінімальної заробітної плати, ЄСВ - 22% бази нарахування. 

Можливо, Вас зацікавлять такі консультації: