Залишити відгук
Професіоналізм
Вхід/Реєстрація

Оскарження відмови органу соціального захисту населення у призначенні одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня»

Професійна правова допомога від провідних юристів України з будь-яких питань в сфері оскарження відмови органу соціального захисту населення у призначенні одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня»
pentagon
Замовте консультацію в Bitlex
Надіслати
background
icon
Корисні документи
Оскарження відмови органу соціального захисту населення у призначенні одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня»

Ви маєте почесне звання «Мати-героїня»? Скористайтесь своїм правом та отримайте одноразову винагороду, порядок призначення та розмір якої визначений постановою КМУ від 28.02.2011 № 268. Випадки відмови в оформленні такої допомоги не зустрічаються часто. Це пов`язано з простою та чіткою процедурою, а також невеликим пакетом документів, які необхідно подати до органів управління соціального захисту населення (СЗН). Однак якщо все ж таки з будь-яких причин ваше право на призначення винагороди порушено, не варто чекати – звертайтесь одразу до юриста, який допоможе оскаржити неправомірне рішення посадовців.

Маєте намір оскаржити відмову у призначенні винагороди? Зверніться до Bitlex!

Оскарження відмови органу соціального захисту населення у призначенні одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня» за допомогою юристів онлайн-сервісу Bitlex у Києві гарантує якісний правовий захист. Як результат, ваші права будуть поновлені у повному обсязі, а мета досягнуті. 

Переваги співпраці з нами:

  • Великий досвід роботи фахівців.
  • Онлайн консультування.
  • Низькі ціни.

Що потрібно зробити?

Маєте намір замовити юридичну консультацію? Для цього достатньо звернутися через спеціальне віконце на цій сторінці.

Якщо бажаєте замовлення інші юридичні послуги, можете обрати зручний для себе варіант:

  • залишити заявку на сайті;
  • відправити повідомлення на електронну адресу
  • зв`язатися з нами за допомогою телефону.
Бажаєте отримати кваліфіковану юридичну допомогу від наших юристів?
Залиште Вашу заявку і ми найближчим часом з Вами звяжемося!
Залишити заявку
Можливо, Вас зацікавлять такі послуги: