Залишити відгук
Професіоналізм
Вхід/Реєстрація

Позовна заява про виплату коштів після дтп

Даний документ забезпечує можливість звернутись з матеріально-правовою вимогою до страхової компанії через суд. За допомогою складеної заяви Ви зможете реалізувати своє право на виплату коштів після ДТП, якщо страхова компанія відмовляється виплатити страхове відшкодування в досудовому порядку.

 

До:

 

назва суду районного суду

місцезнаходження суду

 

Позивач:

ПІБ

індекс, м.____________, вул. _______________, кв.____,

тел. _______________________

e-mail: _____________________

 

Відповідач:

 

 

 

найменування відповідача (страхової компанії)

індекс, м.____________, вул. _______________, кв.____,

тел. _______________________

e-mail: _____________________

 

 

Ціна позову __________

ПОЗОВНА ЗАЯВА
              про виплату коштів після ДТП

___ ______ ____ року між ПІБ позивача (надалі – позивач) та найменування відповідача (надалі – відповідач) було укладено договір добровільного страхування транспортного засобу № ________ (надалі - договір), за умовами якого застрахованим транспортним засобом є автомобіль марки ________, реєстраційний номер _________ (надалі - застрахований ТЗ).

Відповідно до п.___ договору предметом договору є ______________________________.

Згідно з п. ______ договору страховими ризиками щодо застрахованого ТЗ за договором є ______________________________________________________________.

___ ______ ____ року у місті ______ на вул. _______ сталася дорожньо - транспортна пригода (надалі - ДТП), у якій було пошкоджено застрахований ТЗ, що підтверджується довідкою ВДАІ _____ РУГУ МВС України в м. _______ від ____ ___ ______ року про пошкодження автомобіля.

Листом від __ _____ ___ року, що надісланий відповідачу __ ______ ___ року, позивач направив відповідачу заяву (повідомлення) про вказану ДТП та надав йому  всі необхідні для отримання страхового відшкодування документи.

___ _______ ___ року відповідачем було складено страховий акт № ________, відповідно до якого відповідачем було прийнято рішення про виплату по зазначеному страховому випадку страхового відшкодування в розмірі ___________ грн.

Пунктом ____ договору передбачено, що страховик виплачує страхове відшкодування протягом _______ робочих днів з дня складання страхового акту.

Однак, до даного часу виплату страхового відшкодування відповідачем не здійснено.

ЗАВАНТАЖИТИ - 120.00 ГРН.
Бажаєте отримати готовий індивідуальний документ, який повністю відповідатиме Вашій ситуації та гарантуватиме захист Ваших інтересів?
ЦІКАВИТЬ Позовна заява про виплату коштів після дтп?
ЗАМОВТЕ У BITLEX!
ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОКУМЕНТУ ВІД BITLEX:
  • -Документ буде складений професійними юристами
  • -Повна гарантія Ваших прав
  • -Індивідуалізація документу під Ваші потреби
  • -Якість гарантовано ЮК Jurimex
Замовити документ