Залишити відгук
Професіоналізм
Вхід/Реєстрація

Заява про надання повної цивільної дієздатності у цивільному процесі

Даний документ забезпечує можливість правильно обґрунтувати прохання про надання особі повної дієздатності, у зв’язку з здійсненням трудової діяльності, ще до досягнення 18-річного віку. При задоволенні заяви особа отримає повну цивільну дієздатність та самостійно без будь-яких обмежень зможе набувати для себе цивільних прав і самостійно їх здійснювати, а також створювати для себе цивільні обов'язки, самостійно їх виконувати та нести відповідальність у разі їх невиконання.

До: (назва та адреса суду, який розглядатиме заяву)

 

Заявник: (прізвище, імя та по батькові заявника, контактна адреса та телефон)

 

Заінтересована особа: (назва та адреса органу опіки та піклування)

 

 

ЗАЯВА

про надання повної цивільної дієздатності

Я, (ПІБ особи, що звертається до суду), народився __.__.____ року, що підтверджується виданим (назва органу) свідоцтвом про народження серія _______ № ________ від «__»________ року. Таким чином, на момент подання відповідної заяви до суду мені виповнилось повних 16 років.

З ____ _____ ______ року я працюю ______ (назва посади та установи, де особа працевлаштована), на підставі укладеного зі мною трудового договору від __.__.____ року. Таким чином я маю самостійний заробіток, яким розпоряджаюся на власний розсуд.

Відповідно до ч. 1 ст. 35 ЦК України повна цивільна дієздатність може бути надана фізичній особі, яка досягла шістнадцяти років і працює за трудовим договором, а також неповнолітній особі, яка записана матір'ю або батьком дитини.

ЗАВАНТАЖИТИ - 50.00 ГРН.
Бажаєте отримати готовий індивідуальний документ, який повністю відповідатиме Вашій ситуації та гарантуватиме захист Ваших інтересів?
ЦІКАВИТЬ Заява про надання повної цивільної дієздатності у цивільному процесі?
ЗАМОВТЕ У BITLEX!
ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОКУМЕНТУ ВІД BITLEX:
  • -Документ буде складений професійними юристами
  • -Повна гарантія Ваших прав
  • -Індивідуалізація документу під Ваші потреби
  • -Якість гарантовано ЮК Jurimex
Замовити документ