Залишити відгук
Професіоналізм
Вхід/Реєстрація

Заява про забезпечення позову шляхом арешту майна в господарському процесі

Даний документ забезпечує можливість правильно обґрунтувати прохання про вчинення дій, що забезпечать схоронність майна до моменту вирішення справи про визнання недійсним рішення загальних зборів по суті шляхом накладення арешту на майно. За допомогою складеної заяви Ви зможете захистити свої права та інтереси шляхом забезпечення збереження майна. За умови задоволення заяви Ви зможете бути впевнені, що необхідне майно буде збережене до моменту винесення рішення суду по Вашій справі.

 

Господарський суд______________________

 

Позивач:

_______________________________________

 

Відповідач:

_______________________________________

 

Суддя _______________

 

Справа №____________

 

 

ЗАЯВА

про забезпечення позову шляхом арешту майна

У провадженні Господарського суду ____________ перебуває справа №_____________ за позовом ____________________ до __________________________ про скасування рішення загальних зборів, оформлене протоколом №___ від ______________ р.

Позовні вимоги ______________________________ обґрунтовує тим, що _________________________________________________________________________.

Позивач вважає, що наявні всі підстави стверджувати, що відповідач вчиняє всі необхідні дії для реалізації спірного рішення, прийнятого на загальних зборах учасників та оформленого протоколом №____ від ___________ р., що підтверджується ____________________________________________________________________.

ЗАВАНТАЖИТИ - 50.00 ГРН.
Бажаєте отримати готовий індивідуальний документ, який повністю відповідатиме Вашій ситуації та гарантуватиме захист Ваших інтересів?
ЦІКАВИТЬ Заява про забезпечення позову шляхом арешту майна в господарському процесі?
ЗАМОВТЕ У BITLEX!
ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОКУМЕНТУ ВІД BITLEX:
  • -Документ буде складений професійними юристами
  • -Повна гарантія Ваших прав
  • -Індивідуалізація документу під Ваші потреби
  • -Якість гарантовано ЮК Jurimex
Замовити документ
Можливо, Вас зацікавлять такі документи: