Залишити відгук
Професіоналізм
Вхід/Реєстрація

Заява про забезпечення позову шляхом заборони відповідачу вчиняти дії в господарському процесі

Забезпечення позову – це сукупність процесуальних дій, які гарантують виконання рішення суду в разі задоволення позовних вимог. Одним із способів забезпечення позову є заборона відповідачу вчиняти певні дії. З даною метою позивачем до суду подається заява про забезпечення позову шляхом заборони третій особі вчиняти дії, що може забезпечити можливість реального виконання рішення суду в майбутньому.

 

Господарський суд______________________

Позивач:

_______________________________________

Відповідач:

_______________________________________

 

Суддя _______________

 

Справа №____________

 

 

ЗАЯВА

про забезпечення позову шляхом заборони відповідачу вчиняти дії

У провадженні Господарського суду ____________ перебуває справа №_____________ за позовом ____________________ до __________________________ про _________________.

Відповідно до ст. 136 ГПК України господарський суд за заявою учасника справи має право вжити передбачених статтею 137 цього Кодексу заходів забезпечення позову. Забезпечення позову допускається як до пред’явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача, за захистом яких він звернувся або має намір звернутися до суду.

Таким чином, заходи забезпечення позову застосовуються господарським судом, якщо невжиття цих заходів може ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду та як засіб запобігання можливим порушенням майнових прав чи охоронюваних законом інтересів особи та гарантія реального виконання рішення.

ЗАВАНТАЖИТИ - 50.00 ГРН.
Бажаєте отримати готовий індивідуальний документ, який повністю відповідатиме Вашій ситуації та гарантуватиме захист Ваших інтересів?
ЦІКАВИТЬ Заява про забезпечення позову шляхом заборони відповідачу вчиняти дії в господарському процесі?
ЗАМОВТЕ У BITLEX!
ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОКУМЕНТУ ВІД BITLEX:
  • -Документ буде складений професійними юристами
  • -Повна гарантія Ваших прав
  • -Індивідуалізація документу під Ваші потреби
  • -Якість гарантовано ЮК Jurimex
Замовити документ
Можливо, Вас зацікавлять такі документи: