Залишити відгук
Професіоналізм
Вхід/Реєстрація

Заява про поновлення цивільної дієздатності у цивільному процесі

У разі, якщо внаслідок видужання або значного поліпшення психічного стану особи, яка була визнана судом недієздатною, у неї поновилася здатність усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними, за рішенням суду цивільна дієздатність даної особи може бути поновлена. Підставою для цього є подання до суду заяви про поновлення цивільної дієздатності особи, яка може бути подана членом сім'ї, органом опіки та піклування, наркологічним або психіатричним закладом.

До: (назва та адреса суду, який розглядатиме заяву)

 

Заявник: (прізвище, імя та по батькові заявника, контактна адреса та телефон)

 

Заінтересована особа: (назва та адреса органу опіки та піклування)

 

 

ЗАЯВА

про поновлення цивільної дієздатності

Рішенням ______ (назва суду, який прийняв рішення про визнання особи недієздатною) від ___ _______ _____ року (справа № ____ ) _____ (ПІБ особи) на підставі наявності у нього на момент прийняття судового рішення хронічного, стійкого психічного захворювання, внаслідок якого він не був здатний усвідомлювати значення своїх дій та  керувати ними, було визнано недієздатним. Цим же судовим рішенням мене було призначено його опікуном.

В період з ____ по _____ _____ (особа, визнана недієздатною) проходив курс лікування у психіатричному закладі, за результатами якого його психічний стан значно поліпшився. Завдяки пройденому курсу лікування, _____ відтепер має здатність усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними. 

ЗАВАНТАЖИТИ - 50.00 ГРН.
Бажаєте отримати готовий індивідуальний документ, який повністю відповідатиме Вашій ситуації та гарантуватиме захист Ваших інтересів?
ЦІКАВИТЬ Заява про поновлення цивільної дієздатності у цивільному процесі?
ЗАМОВТЕ У BITLEX!
ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОКУМЕНТУ ВІД BITLEX:
  • -Документ буде складений професійними юристами
  • -Повна гарантія Ваших прав
  • -Індивідуалізація документу під Ваші потреби
  • -Якість гарантовано ЮК Jurimex
Замовити документ