Залишити відгук
Професіоналізм
Вхід/Реєстрація

Клопотання про долучення документів до матеріалів справи в господарському процесі

Кожна сторона в господарському процесі зобов’язана довести ті обставини, на які вона посилається при обґрунтуванні своїх вимог чи заперечень. Здійснюватися це може в тому числі шляхом подачі до суду документів, які вважаються письмовими або речовими доказами. Саме тому, щоб юридично оформити подачу даних документів слід оформити та подати до суду заяву про долучення документів до матеріалів справи, перерахувавши в додатках ті документи, які ви долучаєте.

 

До:

 

Господарського суду __________________

індекс, м. __________ вул. _____________, __

 

Позивач:

Найменування позивача

індекс, м.____________, вул. _______________, кв.____,

тел. _______________________

e-mail: _____________________

 

Відповідач:

 

 

 

Найменування відповідача

індекс, м.____________, вул. _______________, кв.____,

тел. _______________________

e-mail: _____________________

Справа № __________

Суддя ______________

КЛОПОТАННЯ

про долучення документів до матеріалів справи

У провадженні _____________________________________________________ суду перебуває справа № ____________ за позовом ____________________________________ до ____________________________________ про ___________________________________.

Згідно з ч. 1 ст. 42 ГПК України сторони мають право ознайомлюватися з матеріалами справи, робити з них витяги, копії, одержувати копії судових рішень; подавати докази; брати участь у судових засіданнях, якщо інше не визначено законом; брати участь у дослідженні доказів; ставити питання іншим учасникам справи, а також свідкам, експертам, спеціалістам; подавати заяви та клопотання, надавати пояснення суду, наводити свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти заяв, клопотань, доводів і міркувань інших осіб; ознайомлюватися з протоколом судового засідання, записом фіксування судового засідання технічними засобами, робити з них копії, подавати письмові зауваження з приводу їх неправильності чи неповноти.

ЗАВАНТАЖИТИ - 50.00 ГРН.
Бажаєте отримати готовий індивідуальний документ, який повністю відповідатиме Вашій ситуації та гарантуватиме захист Ваших інтересів?
ЦІКАВИТЬ Клопотання про долучення документів до матеріалів справи в господарському процесі?
ЗАМОВТЕ У BITLEX!
ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОКУМЕНТУ ВІД BITLEX:
  • -Документ буде складений професійними юристами
  • -Повна гарантія Ваших прав
  • -Індивідуалізація документу під Ваші потреби
  • -Якість гарантовано ЮК Jurimex
Замовити документ