Залишити відгук
Професіоналізм
Вхід/Реєстрація

Заява про визнання фізичної особи безвісно відсутньою у цивільному процесі

Даний документ забезпечує можливість правильно обґрунтувати та оформити прохання про визнання особи безвісно відсутньою у зв’язку з тим, що протягом одного року в місці її постійного проживання немає відомостей про місце перебування даної особи. За умови задоволення заяви особу буде визнано безвісно відсутньою і у Вас більше не буде прав та обов’язків перед нею.

До: (назва та адреса суду, який розглядатиме заяву)
Заявник: (прізвище, ім
я та по батькові заявника, контактна адреса та телефон)
Заінтересована особа: (назва та адреса органу опіки та піклування)

 

 

ЗАЯВА

про визнання фізичної особи безвісно відсутньою

__.__.____ року я, (ПІБ заявника), зареєструвала шлюб з _____ (ПІБ особи, яка визнається безвісно відсутньою), що підтверджується одержаним від органу реєстрації актів цивільного стану свідоцтвом про шлюб.__.__._____ року у нас народився син. Проте спільне життя у нас не лагодилось, частими були сварки між нами. Після однієї із таких сварок __. __. ____ року  ____ (ПІБ особи, яка визнається безвісно відсутньою) зібрав свої речі і залишив будинок. Подальші мої спроби зв’язатись із ним не увінчались успіхом. Телефон був вимкнений. Усі спроби знайти його через рідних (зокрема, його батьків), близьких, друзів та колег по роботі були марними. За місцем роботи після зазначеного вище інциденту також не з’являвся. Нікому із його близьких його місце перебування не відоме.

Моє звернення до органів внутрішніх справ України з приводу розшуку ____ (ПІБ особи, яка визнається безвісно відсутньою)  ніяких результатів не дало. 

ЗАВАНТАЖИТИ - 50.00 ГРН.
Бажаєте отримати готовий індивідуальний документ, який повністю відповідатиме Вашій ситуації та гарантуватиме захист Ваших інтересів?
ЦІКАВИТЬ Заява про визнання фізичної особи безвісно відсутньою у цивільному процесі?
ЗАМОВТЕ У BITLEX!
ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОКУМЕНТУ ВІД BITLEX:
  • -Документ буде складений професійними юристами
  • -Повна гарантія Ваших прав
  • -Індивідуалізація документу під Ваші потреби
  • -Якість гарантовано ЮК Jurimex
Замовити документ