Залишити відгук
Професіоналізм
Вхід/Реєстрація

Позовна заява про визнання кредитного договору недійсним

Даний документ забезпечує можливість правильно обґрунтувати вимоги про визнання кредитного договору недійсним у зв’язку з _____________________. За допомогою складеної позовної заяви Ви зможете захистити свої права та інтереси шляхом визнання кредитного договору недійсним. За умови задоволення позовної заяви Ви будете зобов’язані відшкодувати банку лише ті кошти, які Вам першочергово надав банк (тобто суму без відсотків та комісій).

 

Господарський суд ________________________

Адреса: ___________________________________

 

Позивач:

 

__________________________________________

Адреса: ___________________________________

код ЄДРПОУ _________

Тел.: ________________ 

 

Відповідач:

 

 

 

 

__________________________________________

Адреса: ___________________________________

код ЄДРПОУ _________

Тел.: ________________ 

 

     Ціна позову: немайнова вимога

 

Судовий збір: 1378,00 грн.

 

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про визнання договору про відкриття кредитної лінії №______ від ____ р. недійсним

 

________________ р. ___________________ (далі – позивач) та ____________________ (далі – відповідач) уклали Договір про відкриття кредитної лінії №_______ від _____________ р. (надалі – Договір).

Позивач вважає, що вказаний вище договір є таким, що не відповідає чинному законодавству і, як наслідок, підлягає визнанню недійсним з таких підстав.

Невідповідність договору про відкриття кредитної лінії №_________ від __________  р. ч.2 ст. 345 Господарського кодексу України.

Як було вказано вище, __________ року між _____________ та _______________ було укладено Договір про відкриття кредитної лінії № _________, згідно з яким Банк відкрив Позичальнику відновлювальну кредитну лінію в національній валюті, з лімітом __________________ грн. та строком дії до ______________ року.

На виконання зазначеного Договору між Банком та Позичальником також укладено ряд Додаткових угод про надання траншів, на підставі яких Банк надавав Позичальнику кредитні кошти.

Відповідно до п. ____ Договору Позичальник повинен повернути Банку Кредит шляхом повернення кожного траншу у строки, що визначені в додатковій угоді, на підставі якої цей транш наданий, але у будь-якому випадку не пізніше ніж у день закінчення строку дії Кредитної лінії.

Так, загальні засади правового регулювання кредитних відноси встановлені Цивільним кодексом України. Зокрема, відповідно до положень ст. 1054 Цивільного кодексу України, за кредитним договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов'язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов'язується повернути кредит та сплатити проценти.

ЗАВАНТАЖИТИ - 120.00 ГРН.
Бажаєте отримати готовий індивідуальний документ, який повністю відповідатиме Вашій ситуації та гарантуватиме захист Ваших інтересів?
ЦІКАВИТЬ Позовна заява про визнання кредитного договору недійсним?
ЗАМОВТЕ У BITLEX!
ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОКУМЕНТУ ВІД BITLEX:
  • -Документ буде складений професійними юристами
  • -Повна гарантія Ваших прав
  • -Індивідуалізація документу під Ваші потреби
  • -Якість гарантовано ЮК Jurimex
Замовити документ