Залишити відгук
Професіоналізм
Вхід/Реєстрація

Заява про роз'яснення поcтанови, якою рішення суду скасовано та прийнято нове про задоволення позову в господарському процесі

Даний документ забезпечує можливість правильно оформити та обґрунтувати прохання про роз’яснення постанови господарського суду, якою рішення суду було скасовано та прийняте нове про задоволення позову. Дана заява подається до суду, для того, щоб судом було постановлено ухвалу про роз’яснення судового рішення в тій частині, яка незрозуміла стороні у справі.

До:

Господарського суду _______________________

 

 

Позивач:

 

__________________________________________

Відповідач:

__________________________________________

 

 

 

 

Справа №__________

Суддя ______________

 

 

ЗАЯВА

про роз’яснення постанови від __________ р. у справі № ___________

Постановою ___________ господарського суду ________________ від ________________ р. у справі № ___________________ рішення Господарського суду у справі № _____ скасовано ___ та прийнято нове, яким позовні вимоги задоволено ______________.

Відповідно до ч. 1 ст. 245 Господарського процесуального кодексу України за заявою учасників справи, державного виконавця, приватного виконавця суд роз’яснює судове рішення, яке набрало законної сили, не змінюючи змісту судового рішення.

Пленум Вищого господарського суду України у п. 18 своєї постанови від 23.03.2012 р. № 6 «Про судове рішення» роз’яснив, що здійснюючи роз'яснення судового рішення, суд викладає більш повно і зрозуміло ті частини рішення, розуміння яких викликає труднощі, не вносячи змін до рішення по суті і не торкаючись тих питань, які не були предметом судового розгляду. 

ЗАВАНТАЖИТИ - 50.00 ГРН.
Бажаєте отримати готовий індивідуальний документ, який повністю відповідатиме Вашій ситуації та гарантуватиме захист Ваших інтересів?
ЦІКАВИТЬ Заява про роз'яснення поcтанови, якою рішення суду скасовано та прийнято нове про задоволення позову в господарському процесі?
ЗАМОВТЕ У BITLEX!
ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОКУМЕНТУ ВІД BITLEX:
  • -Документ буде складений професійними юристами
  • -Повна гарантія Ваших прав
  • -Індивідуалізація документу під Ваші потреби
  • -Якість гарантовано ЮК Jurimex
Замовити документ
Можливо, Вас зацікавлять такі документи: