Залишити відгук
Професіоналізм
Вхід/Реєстрація

Позовна заява про захист прав споживачів та відшкодування шкоди

Даний документ забезпечує можливість юридично правильно обґрунтувати вимоги щодо захисту прав споживача за договором на туристичне обслуговування та відшкодування завданої шкоди. За допомогою складеної позовної заяви Ви зможете захистити свої права та інтереси як споживача туристичних послуг шляхом визнання судом завданої матеріальної та моральної шкоди та зобов’язанням відповідача здійснити відшкодування. У випадку задоволення позову відповідач повинен буде відшкодувати вам збитки і судові витрати понесені Вами з метою захисту своїх прав та інтересів.

 

________________ районний суд ___________

Адреса:_________________________________

 

Позивач:

ПІП____________________________________

Паспорт серії _______ №_____________

Виданий ____________________, __________ р.

Ідентифікаційний номер____________________

Зареєстрований за адресою:

_____________________________________

Тел. ____________________________________

 

Представник Позивача:

ПІП____________________________________

Адреса для листування:

________________________________________

Тел. ___________________________________

 

Відповідач:

________________________________________

Адреса:_________________________________

Код ЄДРПОУ ___________________________

 

Ціна позову:

____________ грн. (_________  гривні 00 коп.)

 

Судовий збір:

Звільнений від сплати судового збору на підставі ч. 3 ст.22 Закону України “Про захист прав споживачів”

 

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про захист прав споживачів та відшкодування шкоди

 

____________________ року _________________________ (надалі – Позивач) з метою придбання туристичних послуг було укладено з ________________________ (далі – Відповідач) Договір на туристичне обслуговування №____________ від ___________ р. (Додаток 2), від імені та за дорученням якого на підставі Агентського договору №______ від ___________ р. (Додаток 3) діяло ___________________________ (Турагент).

За умовами Договору на туристичне обслуговування №________ від _____________ р., а саме його п.п. _______________________________________________.

Так, __________________ (позивачем) та Турагентом було оформлено Замовлення на бронювання туристичних послуг (Додаток 4), а саме __________________________. Вартість послуг згідно із договором на туристичне обслуговування становила _______________________. Враховуючи положення зазначених вище договорів, вказане замовлення є невід’ємною частиною Договору на туристичне обслуговування.

Зазначене замовлення Позивача було підтверджене Туроператором шляхом ______________. Вказане слідує з п.__ Агентського договору, в якому зазначено, що підтвердження замовлення – це____________________________________________________.

Відповідно до квитанції №_____________ від __________ року (Додаток 6) Туристом  було перераховано на рахунок _________________ (Відповідача) ___________ грн. в оплату замовлених послуг. Така можливість оплати туристом послуг переказом коштів безпосередньо на рахунок Туроператора вбачається з розділу ___ Договору на туристичне обслуговування. 

ЗАВАНТАЖИТИ - 120.00 ГРН.
Бажаєте отримати готовий індивідуальний документ, який повністю відповідатиме Вашій ситуації та гарантуватиме захист Ваших інтересів?
ЦІКАВИТЬ Позовна заява про захист прав споживачів та відшкодування шкоди?
ЗАМОВТЕ У BITLEX!
ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОКУМЕНТУ ВІД BITLEX:
  • -Документ буде складений професійними юристами
  • -Повна гарантія Ваших прав
  • -Індивідуалізація документу під Ваші потреби
  • -Якість гарантовано ЮК Jurimex
Замовити документ