Залишити відгук
Професіоналізм
Вхід/Реєстрація

Позовна заява про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини

Даний документ забезпечує можливість звернутись до суду з проханням про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини, у разі, якщо даний строк був пропущений через поважні причини.

 

До:

 

найменування суду

індекс, м. __________ вул. _____________, __

 

Позивач:

Найменування позивача

індекс, м.____________, вул. _______________, кв.____,

тел. _______________________

e-mail: _____________________

 

Відповідач:

 

 

 

Найменування відповідача

індекс, м.____________, вул. _______________, кв.____,

тел. _______________________

e-mail: _____________________

 

 

Ціна позову не підлягає грошовій оцінці.

Судовий збір: 243,60 грн.

 

 

 

 

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини

10 травня 2014 року помер мій батько, ПІБ, що підтверджується свідоцтвом про смерть серії __ №______, виданого ________. Померлий є моїм батьком, як це вбачається із мого свідоцтва про народження серії __ № ________ виданого ______________.

Щодо права Позивача на спадкування

Відповідно до частини 1 статті 1223 Цивільного кодексу України право на спадкування мають особи, визначені в заповіті. В свою чергу частиною 2 зазначеної статті передбачено, що у разі відсутності заповіту, визнання його недійсним, неприйняття спадщини або відмови від її прийняття спадкоємцями за заповітом, а також у разі неохоплення заповітом усієї спадщини право на спадкування за законом одержують особи, визначені статтями 1261-1265 Цивільного кодексу України.

Статтею 1261 Цивільного  кодексу України визначено першу чергу спадкоємців за законом, до якої віднесені діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той із подружжя який його пережив, та батьки.

Таким чином, Позивач має право на спадкування та належить до першої черги спадкоємців померлого за законом. Інших спадкоємців, які вступили або могли б вступити у спадщину після смерті спадкодавця, відсутні.

Щодо пропущення строку прийняття спадщини та його поновлення

Главою 87 Цивільного кодексу України визначено порядок здійснення спадкоємцями права на спадкування. Зокрема статтею 1269 встановлено, що спадкоємець, який бажає прийняти спадщину, але на час відкриття спадщини не проживав постійно із спадкодавцем, має особисто подати нотаріусу заяву про прийняття спадщини.

ЗАВАНТАЖИТИ - 120.00 ГРН.
Бажаєте отримати готовий індивідуальний документ, який повністю відповідатиме Вашій ситуації та гарантуватиме захист Ваших інтересів?
ЦІКАВИТЬ Позовна заява про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини?
ЗАМОВТЕ У BITLEX!
ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОКУМЕНТУ ВІД BITLEX:
  • -Документ буде складений професійними юристами
  • -Повна гарантія Ваших прав
  • -Індивідуалізація документу під Ваші потреби
  • -Якість гарантовано ЮК Jurimex
Замовити документ