Залишити відгук
Професіоналізм
Вхід/Реєстрація

Заява про забезпечення позову шляхом заборони третій особі вчиняти дії в господарському процесі

Даний документ забезпечує можливість правильно оформити прохання до суду про заборону вчиняти певні дії до моменту вирішення справи по суті, зокрема, заборону вносити будь-які зміни до Державного реєстру свідоцтв України на знаки для товарів і послуг щодо передання іншим особам виключних майнових прав інтелектуальної власності на знак для товарів і послуг під час розгляду справи про визнання недійсним свідоцтва на знак для товарів і послуг.

 

Господарський суд______________________

 

Позивач:

_______________________________________

 

Відповідач:

_______________________________________

 

Суддя _______________

 

Справа №____________

 

 

ЗАЯВА

про забезпечення позову шляхом заборони вчиняти дії

У провадженні Господарського суду ____________ перебуває справа №_____________ за позовом ____________________ до __________________________ про визнання недійсним свідоцтва на знак для товарів і послуг.

Позовні вимоги ______________________________ обґрунтовує тим, що _________________________________________________________________________.

Так, пунктом 7 статті 16 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" встановлено, що власник свідоцтва може передавати будь-якій особі право власності на знак повністю або відносно частини зазначених у свідоцтві товарів і послуг, на підставі договору. Передача права власності на знак не допускається, якщо вона може стати причиною введення в оману споживача щодо товару і послуги або щодо особи, яка виготовляє товар чи надає послугу.

ЗАВАНТАЖИТИ - 50.00 ГРН.
Бажаєте отримати готовий індивідуальний документ, який повністю відповідатиме Вашій ситуації та гарантуватиме захист Ваших інтересів?
ЦІКАВИТЬ Заява про забезпечення позову шляхом заборони третій особі вчиняти дії в господарському процесі?
ЗАМОВТЕ У BITLEX!
ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОКУМЕНТУ ВІД BITLEX:
  • -Документ буде складений професійними юристами
  • -Повна гарантія Ваших прав
  • -Індивідуалізація документу під Ваші потреби
  • -Якість гарантовано ЮК Jurimex
Замовити документ
Можливо, Вас зацікавлять такі документи: