Залишити відгук
Професіоналізм
Вхід/Реєстрація

Заява про вжиття запобіжних заходів в господарському процесі

Даний документ забезпечує можливість правильно обґрунтувати прохання про витребування документів, оскільки на даний момент подання до суду доказів самостійно є утрудненим чи неможливим. За допомогою складеної заяви Ви зможете захистити свої права та інтереси шляхом забезпечення збереження доказів. За умови задоволення заяви Ви зможете бути впевнені, що необхідні докази будуть збережені до моменту подачі Вами позову до суду.

 

Господарський суд_______________________

 

Заявник:

________________________________________

 

 

ЗАЯВА

про вжиття запобіжних заходів

______________ р. засновниками _________________ створено ____________________. Тобто на сьогодні ______________________ є засновником ___________________ із часткою в статутному капіталі_______________

Так, станом на ________________ р. згідно з відомостями витягу з Єдиного державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань на _________________________________ в розділі “Перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання, якщо засновник - фізична особа; найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи, якщо засновник - юридична особа” зазначено - ___________________________, а в розділі “Прізвище, ім'я, по батькові, дата обрання (призначення) осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи” зазначено - ____________________.

Проте, ______________ р. заявнику стало відомо, що і підтверджується витягом з Єдиного державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від _______________ та станом на ______________ щодо __________________________, що в розділі “Перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання, якщо засновник - фізична особа; найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи, якщо засновник - юридична особа” зазначено - _____________, а в розділі “Прізвище, ім'я, по батькові, дата обрання (призначення) осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи” зазначено - ______________.

ЗАВАНТАЖИТИ - 50.00 ГРН.
Бажаєте отримати готовий індивідуальний документ, який повністю відповідатиме Вашій ситуації та гарантуватиме захист Ваших інтересів?
ЦІКАВИТЬ Заява про вжиття запобіжних заходів в господарському процесі?
ЗАМОВТЕ У BITLEX!
ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОКУМЕНТУ ВІД BITLEX:
  • -Документ буде складений професійними юристами
  • -Повна гарантія Ваших прав
  • -Індивідуалізація документу під Ваші потреби
  • -Якість гарантовано ЮК Jurimex
Замовити документ
Можливо, Вас зацікавлять такі документи: