Залишити відгук
Професіоналізм
Вхід/Реєстрація

Позовна заява про стягнення заборгованості за гарантійним зобов’язанням

Даний документ забезпечує можливість юридично правильно обґрунтувати вимоги до гаранта (компанії, що виступила гарантом за зобов’язанням боржника). За допомогою складеної позовної заяви Ви зможете захистити свої права та інтереси та отримати відшкодування від гаранта. Зазначимо, що у зв’язку з тим, що документообіг та діловодство в Україні ведуться державною мовою, завантажити позовну заяву Ви зможете українською мовою.

 

Господарський суд __________________

Позивач:

____________________________________

Ідентифікаційний код _________________

Адреса:______________________________

 

Відповідач:

 

 

 

                                              Ціна позову:

 

____________________________________

Ідентифікаційний код _________________

Адреса:______________________________

 

_____________________________________

 

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про стягнення заборгованості за гарантійним зобов’язанням

 

____________________ року між _____________________ (позивач, покупець) та __________________ (постачальник) був укладений Контракт № від ______ на постачання ___________________ та усунення всіх можливих дефектів в товарах, що постачаються (далі – Контракт).

Відповідно до умов укладеного Контракту Постачальник взяв на себе зобов’язання поставити товари і супутні послуги, зокрема: виготовити проектно-кошторисну документацію, отримати висновок експертизи, а також виконати будівельні роботи. У свою чергу Покупець зобов’язався прийняти й оплатити зазначені товари та послуги на умовах і в терміни, передбачених Контрактом.

З метою захисту законних прав та інтересів Покупця, при укладенні Контракту Сторони домовилися, що належне виконання зобов’язання Постачальником забезпечується гарантією (пункт ________ _________ Контракту). На виконання зазначеного положення __________________ року __________________________________ (далі – Гарант, Банк) видав Гарантію №:___________, якою було забезпечено належне виконання __________________ (далі – Принципал) договірних обов’язків за Контрактом.

Із наданої гарантії вбачається, що Гарант зобов’язався безповоротно виплатити ________________________________________________________________________________ одразу після отримання Банком першої письмової вимоги Бенефіціара про невиконання Постачальником його конкретних зобов’язань, не висуваючи необґрунтованих заперечень.

Покупець на виконання умов Контракту надав усі необхідні документи та здійснив усі необхідні дії.

ЗАВАНТАЖИТИ - 120.00 ГРН.
Бажаєте отримати готовий індивідуальний документ, який повністю відповідатиме Вашій ситуації та гарантуватиме захист Ваших інтересів?
ЦІКАВИТЬ Позовна заява про стягнення заборгованості за гарантійним зобов’язанням?
ЗАМОВТЕ У BITLEX!
ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОКУМЕНТУ ВІД BITLEX:
  • -Документ буде складений професійними юристами
  • -Повна гарантія Ваших прав
  • -Індивідуалізація документу під Ваші потреби
  • -Якість гарантовано ЮК Jurimex
Замовити документ