Залишити відгук
Професіоналізм
Вхід/Реєстрація

Заява про роз'яснення постанови, якою рішення суду скасовано та прийнято нове про відмову у позові, в господарському процесі

Даний документ забезпечує можливість правильно оформити та обґрунтувати прохання про роз’яснення постанови, якою рішення суду було скасовано та прийняте нове про відмову у позові. Дана заява подається до суду, для того, щоб судом було постановлено ухвалу про роз’яснення судового рішення в тій частині, яка незрозуміла стороні у справі.

 

До:

Господарського суду _______________________

 

 

Позивач:

 

__________________________________________

Відповідач:

__________________________________________

 

 

 

 

Справа №__________

Суддя ______________

 

 

ЗАЯВА

про роз’яснення постанови від __________ р. у справі № ___________

Постановою ____ господарського суду ________________ від ________________ р. у справі № ___________________ рішення Господарського суду _____ від ____ скасовано та прийнято нове рішення, яким у задоволенні позову відмовлено _________.

Відповідно до ч. 1 ст. 89 Господарського процесуального кодексу України суддя за заявою сторони чи державного виконавця роз'яснює рішення, ухвалу, не змінюючи при цьому їх змісту, а також за заявою сторони або за своєю ініціативою виправляє допущені в рішенні, ухвалі описки чи арифметичні помилки, не зачіпаючи суті рішення.

Пленум Вищого господарського суду України у п. 18 своєї постанови від 23.03.2012 р. № 6 «Про судове рішення» роз’яснив, що здійснюючи роз'яснення судового рішення, суд викладає більш повно і зрозуміло ті частини рішення, розуміння яких викликає труднощі, не вносячи змін до рішення по суті і не торкаючись тих питань, які не були предметом судового розгляду. 

ЗАВАНТАЖИТИ - 50.00 ГРН.
Бажаєте отримати готовий індивідуальний документ, який повністю відповідатиме Вашій ситуації та гарантуватиме захист Ваших інтересів?
ЦІКАВИТЬ Заява про роз'яснення постанови, якою рішення суду скасовано та прийнято нове про відмову у позові, в господарському процесі?
ЗАМОВТЕ У BITLEX!
ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОКУМЕНТУ ВІД BITLEX:
  • -Документ буде складений професійними юристами
  • -Повна гарантія Ваших прав
  • -Індивідуалізація документу під Ваші потреби
  • -Якість гарантовано ЮК Jurimex
Замовити документ
Можливо, Вас зацікавлять такі документи: