Залишити відгук
Професіоналізм
Вхід/Реєстрація

Позовна заява про розірвання шлюбу

Даний документ забезпечує можливість чоловіка або жінки звернутись до суду з проханням про розірвання шлюбу між подружжям, які не мають спільних дітей. За допомогою складеної заяви Ви зможете захистити свої права і інтереси. При задоволенні заяви Ваш шлюб буде розірвано, з урахуванням Ваших інтересів та задля захисту Ваших прав.

 

До:

 

найменування суду

індекс, м. __________ вул. _____________, __

 

Позивач:

Найменування позивача

індекс, м.____________, вул. _______________, кв.____,

тел. _______________________

e-mail: _____________________

 

Відповідач:

 

 

 

Найменування відповідача

індекс, м.____________, вул. _______________, кв.____,

тел. _______________________

e-mail: _____________________

 

 

Ціна позову не підлягає грошовій оцінці

Судовий збір: 243,60 грн.

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про розірвання шлюбу

12 серпня 2014 року між мною та Найменування Відповідача було укладено шлюб. Даний факт підтверджується свідоцтвом про шлюб серії __ №__, виданим ______ та актовим записом №__ від __ в книзі _______  відділу реєстрації актів цивільного стану ______________ управління юстиції.

Протягом першого місяця перебування у шлюбі наші із Відповідачем взаємини складались добре. Ми разом мешкали (також з нами проживав мій син від першого шлюбу) та вели спільний побут.

Проте у подальшому наші відносини склались жахливо, що мало масу проявів цього.

Перш за все, Відповідач почав неетично, грубо та зухвало ставитись до мене та мого сина. Все частіше в нього ставались прояви агресії по відношенню до нас.

Ще через місяць він абсолютно припинив брати будь-яку участь у спільному веденні побуту, припинив докладати зусилля у підтриманні в порядку домашнього господарства.

На початку ___ ______ року Найменування Відповідача з невідомих причин звільнився з роботи зробивши посилання на складні сімейні обставини, після чого почав зловживати алкогольними напоями. Мною було докладено безліч зусиль для відновлення шлюбних відносин, пошуки порозуміння у сім`ї, проте описані мною прояви байдужості та, часто, навіть злості та агресії відносно мене та мого сина стали проявлятись все сильніше.

Натомість у січні Відповідач пішов з дому та припинив проживання та спілкування зі мною. На мої численні прохання припинити шлюб за взаємною згодою з метою подальшого облаштування особистого життя кожного із нас Найменування Відповідача відповідав грубощами, погрозами розправи або взагалі ігнорував їх.

Частиною 1 статті 110 Сімейного кодексу України передбачено можливість подання позову про розірвання шлюбу одним із подружжя. 

ЗАВАНТАЖИТИ - 120.00 ГРН.
Бажаєте отримати готовий індивідуальний документ, який повністю відповідатиме Вашій ситуації та гарантуватиме захист Ваших інтересів?
ЦІКАВИТЬ Позовна заява про розірвання шлюбу?
ЗАМОВТЕ У BITLEX!
ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОКУМЕНТУ ВІД BITLEX:
  • -Документ буде складений професійними юристами
  • -Повна гарантія Ваших прав
  • -Індивідуалізація документу під Ваші потреби
  • -Якість гарантовано ЮК Jurimex
Замовити документ