Залишити відгук
Професіоналізм
Вхід/Реєстрація

Заява про перегляд рішення за виключними обставинами у зв’язку з встановленням вини судді у вчиненні злочину в господарському процесі

Дана заява може бути подана до суду у тих випадках, якщо рішення, постанови та ухвали господарського суду, Вищого суду з питань інтелектуальної власності, якими закінчено розгляд справи, а також ухвали у справах про банкрутство (неплатоспроможність) вже набрали законної сили. Підставою для такого оскарження є наявність вироку суду, що набрав законної сили, про встановлення вини судді у вчиненні злочину, внаслідок якого було ухвалено судове рішення.

 

До:

 

найменування суду

індекс, м. __________ вул. _____________, __

 

Позивач:

Найменування позивача

індекс, м.____________, вул. _______________, кв.____,

РНОКПП __________________

тел. _______________________

e-mail: _____________________

 

Відповідач:

 

 

 

Найменування відповідача

індекс, м.____________, вул. _______________, кв.____,

РНОКПП __________________

тел. _______________________

e-mail: _____________________

 

Справа № ___________

 

ЗАЯВА

про перегляд рішення _______ суду від ______ р. за виключними обставинами у зв’язку з встановленням вини судді у вчиненні злочину

 

____ ____________ ______ року (найменування суду) було ухвалено рішення від ___ ____________ ______ року у справі №_________, яким позов (найменування позивача) до (найменування відповідача) про _____________ задоволено у повному обсязі.

За результатами апеляційного та касаційного (вказати рішення судів) перегляду вказаного рішення останнє було залишене без змін.

ЗАВАНТАЖИТИ - 50.00 ГРН.
Бажаєте отримати готовий індивідуальний документ, який повністю відповідатиме Вашій ситуації та гарантуватиме захист Ваших інтересів?
ЦІКАВИТЬ Заява про перегляд рішення за виключними обставинами у зв’язку з встановленням вини судді у вчиненні злочину в господарському процесі?
ЗАМОВТЕ У BITLEX!
ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОКУМЕНТУ ВІД BITLEX:
  • -Документ буде складений професійними юристами
  • -Повна гарантія Ваших прав
  • -Індивідуалізація документу під Ваші потреби
  • -Якість гарантовано ЮК Jurimex
Замовити документ
Можливо, Вас зацікавлять такі документи: