Залишити відгук
Професіоналізм
Вхід/Реєстрація

Заява про зупинення провадження у справі у цивільному процесі

У разі наявності підстав, які перешкоджають подальшому розгляду справи та передбачені статтею 251 ЦПК України, суд може зупинити провадження у цивільній справі, доки дані підстави більше не матимуть місця. Однак суд може це зробити виключно за заявою сторони у цивільному процесі. Саме тому, якщо Ви вважаєте, що є підстави для зупинення провадження, необхідно подати до суду заяву про зупинення провадження у справі.

 

До:

 

найменування суду

індекс, м. __________ вул. _____________, __

 

Позивач:

Найменування позивача

індекс, м.____________, вул. _______________, кв.____,

тел. _______________________

e-mail: _____________________

 

Відповідач:

 

 

 

Найменування відповідача

індекс, м.____________, вул. _______________, кв.____,

тел. _______________________

e-mail: _____________________

 

 

Справа № __________

Суддя ______________

 

ЗАЯВА

про зупинення провадження у справі

 

У провадженні найменування суду знаходиться справа №_____ за позовом Найменування позивача до Найменування відповідача про предмет спору.

Відповідно до ч. 1 ст. 251 ЦПК України суд зобов'язаний зупинити провадження у справі у разі: 1) смерті або оголошення фізичної особи померлою, яка була стороною у справі, якщо спірні правовідносини допускають правонаступництво; 2) перебування сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги щодо предмета спору, у складі Збройних Сил України або інших утворених відповідно до закону військових формувань, що переведені на воєнний стан або залучені до проведення антитерористичної операції; 3) призначення або заміни законного представника у випадках, передбачених статтею 63 цього Кодексу; 4) надання сторонам у справі про розірвання шлюбу строку для примирення; 5) прийняття рішення про врегулювання спору за участю судді; 6) об’єктивної неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного провадження, адміністративного, цивільного, господарського чи кримінального судочинства, - до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі; суд не може посилатися на об’єктивну неможливість розгляду справи у випадку, коли зібрані докази дозволяють встановити та оцінити обставини (факти), які є предметом судового розгляду.

ЗАВАНТАЖИТИ - 50.00 ГРН.
Бажаєте отримати готовий індивідуальний документ, який повністю відповідатиме Вашій ситуації та гарантуватиме захист Ваших інтересів?
ЦІКАВИТЬ Заява про зупинення провадження у справі у цивільному процесі?
ЗАМОВТЕ У BITLEX!
ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОКУМЕНТУ ВІД BITLEX:
  • -Документ буде складений професійними юристами
  • -Повна гарантія Ваших прав
  • -Індивідуалізація документу під Ваші потреби
  • -Якість гарантовано ЮК Jurimex
Замовити документ