Залишити відгук
Професіоналізм
Вхід/Реєстрація

Заява про забезпечення позову шляхом арешту коштів в господарському процесі

Даний документ забезпечує можливість правильно обґрунтувати прохання про вчинення дій, що забезпечать схоронність коштів до моменту вирішення справи про стягнення заборгованості по суті. За допомогою складеної заяви Ви зможете захистити свої права та інтереси шляхом накладення арешту на грошові кошти відповідача. За умови задоволення заяви Ви зможете бути впевнені, що Ваші кошти, щодо яких і виник спір, будуть збережені до моменту винесення рішення суду по Вашій справі.

 

Господарський суд______________________

 

Позивач:

_______________________________________

 

Відповідач:

_______________________________________

 

Суддя _______________

 

Справа №____________

 

 

ЗАЯВА

про забезпечення позову шляхом арешту коштів

У провадженні Господарського суду ____________перебуває справа №_____________ за позовом ____________________ до __________________________ про стягнення ____________________________________.

Позовні вимоги ______________________________ обґрунтовує тим, що ____________________________________________________________________________.

З довідки про стан заборгованості від _______________ р. вбачається, що від часу направлення відповідачу вимоги минуло ___________, проте ніяких дій з погашення заборгованості відповідач не вчинював. Також відповідач не виходить на зв'язок з позивачем з приводу погашення або розстрочення погашення заборгованості, або вчинював будь-які інші дії, спрямовані на погашення боргу перед позивачем.

ЗАВАНТАЖИТИ - 50.00 ГРН.
Бажаєте отримати готовий індивідуальний документ, який повністю відповідатиме Вашій ситуації та гарантуватиме захист Ваших інтересів?
ЦІКАВИТЬ Заява про забезпечення позову шляхом арешту коштів в господарському процесі?
ЗАМОВТЕ У BITLEX!
ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОКУМЕНТУ ВІД BITLEX:
  • -Документ буде складений професійними юристами
  • -Повна гарантія Ваших прав
  • -Індивідуалізація документу під Ваші потреби
  • -Якість гарантовано ЮК Jurimex
Замовити документ
Можливо, Вас зацікавлять такі документи: