Залишити відгук
Професіоналізм
Вхід/Реєстрація

Договір про відшкодування збитків

Даний договір регулює правовідносини повязані з відшкодуванням збитків. За цим договором одна сторона зобов’язується відшкодувати збитки іншій стороні в розмірі, визначеному в договорі.

 

ДОГОВІР

 

про відшкодування збитків

 

(місце укладання)                                                                                   (дата укладання)

 

 

 

ФО (надалі – «Сторона-1»), паспорт серії __ №______, виданий (ким) (коли), ідентифікаційний номер - __________, зареєстрований за адресою: __________, з одного боку

 

ФО (надалі – «Сторона-2»), паспорт серії __ №______, виданий (ким) (коли), ідентифікаційний номер - __________, зареєстрований за адресою: __________, з іншого боку, разом далі за текстом цього Договору – «Сторони», а кожен окремо – «Сторона» уклали цей Договір про відшкодування збитків (далі – «Договір») про таке:

 

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

 

1.1              За даним договором Сторона 2 зобов’язується відшкодувати Стороні 1 завдані збитки, які були заподіяні внаслідок _____________

 

1.2              Сторони домовились, що розмір суми відшкодування, яку Сторона-2 зобов’язується відшкодувати на користь Сторони-1, становить _______ (___________) грн.

 

 

ЗАВАНТАЖИТИ - 120.00 ГРН.
Бажаєте отримати готовий індивідуальний документ, який повністю відповідатиме Вашій ситуації та гарантуватиме захист Ваших інтересів?
ЦІКАВИТЬ Договір про відшкодування збитків?
ЗАМОВТЕ У BITLEX!
ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОКУМЕНТУ ВІД BITLEX:
  • -Документ буде складений професійними юристами
  • -Повна гарантія Ваших прав
  • -Індивідуалізація документу під Ваші потреби
  • -Якість гарантовано ЮК Jurimex
Замовити документ