Залишити відгук
Професіоналізм
Вхід/Реєстрація

Договір про поділ майна, що є у спільній власності

Даний цивільно-правовий договір регулює відносини, що виникають між стороною-1 та стороною-2 унаслідок поділу майна, що є у спільній власності. Завантажуючи цей документ, Ви гарантуєте собі надійний захист власних прав та економію грошових коштів у випадку виникнення спірних ситуацій у майбутньому, адже в договорі юридично грамотно та чітко викладено права та обов'язки, відповідальність сторін тощо, а також закладено механізми захисту порушених іншою стороною прав та інтересів.

ДОГОВІР

 ПРО ПОДІЛ МАЙНА, ЩО Є У СПІЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ

 

м. Київ                                                                      «______»________________ 201__ року

 

________________________________________________ (надалі – «Сторона-1»), паспорт серії ____ № ___________ виданий _____________________________________, ___ ___________ ______ року, зареєстрований(-а) за адресою: ________________________________________________ з однієї Сторони

та

...

1. Маючи на меті припинити право спільної сумісної власності подружжя щодо зазначеного у п. 2 цього договору об’єкта, керуючись при цьому принципом добровільності визначення способів розподілу спільного майна подружжя, ми, Сторони, дійшли згоди про його поділ, виходячи із засад рівності при визначенні розміру часток дружини і чоловіка у спільному майні подружжя.

ЗАВАНТАЖИТИ - 120.00 ГРН.
Бажаєте отримати готовий індивідуальний документ, який повністю відповідатиме Вашій ситуації та гарантуватиме захист Ваших інтересів?
ЦІКАВИТЬ Договір про поділ майна, що є у спільній власності?
ЗАМОВТЕ У BITLEX!
ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОКУМЕНТУ ВІД BITLEX:
  • -Документ буде складений професійними юристами
  • -Повна гарантія Ваших прав
  • -Індивідуалізація документу під Ваші потреби
  • -Якість гарантовано ЮК Jurimex
Замовити документ