Залишити відгук
Професіоналізм
Вхід/Реєстрація

Договір про виділ у натурі частки зі спільної сумісної власності

Даний цивільно-правовий договір регулює відносини, що виникають між стороною-1 та стороною-2 унаслідок виділу у натурі частки із їх спільної сумісної власності. Завантажуючи цей документ, Ви гарантуєте собі надійний захист власних прав та економію грошових коштів у випадку виникнення спірних ситуацій у майбутньому, адже в договорі юридично грамотно та чітко викладено права та обов'язки, відповідальність сторін тощо, а також закладено механізми захисту порушених іншою стороною прав та інтересів.

ДОГОВІР

 ПРО ВИДІЛ У НАТУРІ ЧАСТКИ ЗІ СПІЛЬНОЇ СУМІСНОЇ ВЛАСНОСТІ

 

м. Київ                                                                       «______»________________ 201__ року

 

________________________________________________ (надалі – «Сторона-1»), паспорт серії ____  № ___________ виданий _____________________________________, ___ ___________ ______ року, зареєстрований(-а) за адресою: ________________________________________________ з однієї Сторони

та

...

1. Даний договір передбачає виділ у натурі частки Сторони-1 з майна _____________________________________________________________________________, що належить Сторонам на праві спільної сумісної власності.

ЗАВАНТАЖИТИ - 120.00 ГРН.
Бажаєте отримати готовий індивідуальний документ, який повністю відповідатиме Вашій ситуації та гарантуватиме захист Ваших інтересів?
ЦІКАВИТЬ Договір про виділ у натурі частки зі спільної сумісної власності?
ЗАМОВТЕ У BITLEX!
ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОКУМЕНТУ ВІД BITLEX:
  • -Документ буде складений професійними юристами
  • -Повна гарантія Ваших прав
  • -Індивідуалізація документу під Ваші потреби
  • -Якість гарантовано ЮК Jurimex
Замовити документ