ДЕТАЛЬНА ПРАВОВА
ПОРАДА В СФЕРІ
СІМЕЙНОГО ПРАВА
ЗА 24 ГОДНИНИ

Із 88 юристів ми обираємо для Вас найбільш
компетентного спеціаліста саме з Вашого
питання
Задати перше питання

ХТО ДОВІРЯЄ НАМ
СВОЇ ЗАДАЧІ

Що відбувається в Bitlex
після того, як ви направили нам своє
питання?

Якісний менеджмент

В нашій команді наявні спеціальні менеджери,
які контролюють якість та
швидкість вирішення Вашого завдання

Вирішення завдання починається з
якісного підбору юриста

З 88 юристів ми обираємо для Вас найбільш
компетентного спеціаліста саме з Вашого питання та сфери діяльності Вашого бізнесу

Зрозумілий кінцевий результат

Результат консультації – це план конкретних
дій, який викладений зрозумілою мовою
route

Ми звітуємо перед Вами
про результати виконання
завдань засобами СМС
зв’язку

Отримати консультацію
phone

Ви не втрачаєте жодної
інформації з консультації юриста.
Розгорнута відповідь надходить
Вам у письмовому вигляді.

прочитати приклади відповідей

Отримайте покрокове та
повне рішення
від Bitlex

Замовити консультацію
glass
Детальніше щодо юридичної консультації
Сімейні майнові спори і позови, пов'язані з дітьми забезпечують суди найбільшою кількістю позовів та справ. Це сумна статистика. Однак вже факт того, що люди намагаються розійтися відносно цивілізовано, залучаючи в якості посередника суд і не переводячи сварки в площину наступних кримінальних розглядів, свідоцтво того, що сторони здатні домовиться не лише в юридичному, а й в людському плані.
Якими справами найчастіше займається сімейний адвокат об'єднання юристів Bitlex.ua?
Майно і діти - основні причини розбіжностей при розлученні. Нерідко першими до послуг юристів і судів вдаються жінки. І найчастіше вони діють на випередження, звертаючись за консультацією до адвоката з розлучень ще до початку процесу розлучення.
Таким чином, дружина підсилює свої позиції навіть в сприятливих для себе умовах, коли держава і судова система фактично «грає» на стороні слабкої статі.
Саме тому чоловікам не слід нехтувати послугами, які може надати адвокат з розлучень. Більш того, якщо відчуваєте, що сімейне життя зайшло в глухий кут і розлучення не уникнути, не зволікайте. Ви забезпечите себе і зробите процес максимально безболісним для всіх учасників.
Потрібна консультація адвоката Bitlix.ua? Для цього необхідно:
Адвокат по розділу майна виробить правильну стратегію для захисту Ваших законних інтересів. Як показує практика, конфлікти по сімейних справах часто обтяжуються складними взаєминами між подружжям і емоційною напругою. Наше завдання полягає не тільки в тому, щоб забезпечити захист інтересів клієнта, а й зробити це максимально делікатно, не провокуючи конфліктних ситуацій.
Це особливо актуально в тих ситуаціях, коли ведуться суперечки про місце проживання дітей та по майнових питаннях. Наша принципова позиція - не втягувати дітей в конфлікти і максимально захищати їх від зовнішнього негативу. Дитина не повинна страждати від проблем взаємин між дорослими і мати можливість повноцінного спілкування з обома батьками.
Незважаючи на гадану простоту, сімейні справи часто приховують велику кількість підводних каменів. А їх результат серйозно впливає на життя кількох людей. Емоційна втягнутість часом не дозволяє оцінювати ситуацію об'єктивно. Консультація адвоката який має значний досвід роботи за своїм профілем - це найкраще рішення для успішного шлюборозлучного процесу.