ПОТРІБНА ПОРАДА ЮРИСТА?

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ В BITLEX

Замовити консультацію

Найбільш актуальні юридичні ризики для українського бізнесу

Law risks

В сучасних українських реаліях досить складно організувати і вести бізнес, як з економічних причин, так і з огляду на всі бюрократичні зволікання, які супроводжують будь-яку діяльність в нашій державі. Тому кожен відчуває сумніви і повинен аналізувати всі можливі ризики при відкритті власної справи. Найважливішою складовою такого аналізу є грамотна побудова юридичної підтримки свого бізнесу з першого етапу його заснування та в самому процесі діяльності.

З якими ж найпоширенішими юридичними проблемами стикаються українські бізнесмени і як їх уникнути?

Питання оподаткування переслідують підприємців в процесі всієї роботи. Перш за все, вони стикаються із вибором оподаткування для підприємства, що може виявитися проблемою, якщо несерйозно відноситись до цього. Важливими в цій сфері також є своєчасна здача звітності, контроль за законодавчими нововведеннями в податковій сфері, прийняття рішення щодо встановлення касового апарату, наймання фахівця-бухгалтера, який буде вирішувати ці питання протягом всієї роботи компанії.

Юридичні особи та приватні підприємці - всіх їх зобов'язують співпрацювати з банками в процесі ведення бізнесу. І на даний момент, з огляду на економічну ситуацію в Україні, варто дуже серйозно підійти до вибору банку, який обслуговуватиме рахунки вашого бізнесу. Для такого рішення необхідно провести серйозний аналітичний аналіз і з'ясувати, які саме банки знаходяться в групі ризику. На жаль, жодна банківська установа не застрахована від банкрутства, тому іноді підприємцям потрібна кваліфікована юридична допомога при вирішенні проблем в цьому випадку. Важливо якомога оперативніше зреагувати на банкрутство, щоб мати шанси не втратити свої кошти.

Також практично кожен з бізнесменів стикається зі складанням та укладанням договорів з контрагентами. І, природно, всі ми хочемо убезпечити себе від будь-яких обставин, які завадять веденню бізнесу або навіть перетворяться на втрату коштів. Тому кожен з договорів з контрагентами повинен бути складений кваліфікованим юристом, який зможе пояснити підприємцю всі підводні камені співпраці з тією чи іншою компанією, допоможе скласти угоду таким чином, щоб ні ви, ні ваш бізнес не залишилися біля розбитого корита через несумлінного партнера.

Часто складається враження, що реєстрація підприємства - це одноразова акція, яка повинна супроводжувати тільки відкриттям компанії. Але насправді це не так, адже дуже часто до законодавства в сфері реєстрації підприємств вносяться зміни. Підприємцю необхідно постійно бути в курсі таких нововведень, щоб у разі наявності проблеми оперативно внести зміни в статутну документацію, завдяки чому уникнути можливих адміністративних штрафів. Юрист, із яким співпрацює компанія, займається такими питаннями і контролює наявність або відсутність ризиків, пов'язаних з державною реєстрацією фірми.

Велика частина бізнесу орієнтована на роботу з клієнтами. З юридичного боку необхідно правильно вибудовувати роботу з клієнтами відповідно до Законів України «Про обробку персональних даних», «Про захист прав споживачів» тощо. Професійний юрист, який працює для вашого бізнесу, враховує всі особливості, пов'язані з законодавством та допомагає в найкоротші терміни вирішити будь-які претензії, які можуть виникнути у клієнта.

Таким чином, можна зробити висновок, що юридичні ризики чекають українського підприємця практично в кожній із сфер діяльності і навіть у внутрішній організації компанії. Співпрацюючи з юридичною компанією, яка має великий досвід у веденні бізнесів саме в українських реаліях, Ви як підприємець можете уберегти себе від більшості проблем і питань, з якими зіткнетеся в процесі ведення справи.

consultation price drop

Можливо, Вас зацікавлять такі cтатті: