Оставить отзыв
Профессионализм
Вход/Регистрация

Юридическая консультация в сфере трудового права

ПРОФЕССИОНАЛЬНАЯ ПРАВОВАЯ ПОМОЩЬ ОТ ВЕДУЩИХ ЮРИСТОВ УКРАИНЫ В СФЕРЕ ТРУДОВОГО ПРАВА
pentagon
Закажите консультацию в Bitlex
Отправить
background
icon
Полезные документы
Юридическая консультация в сфере трудового права

Професійного співробітника будь-якої компанії визначає, звичайно ж, якість його роботи і вміння знаходити нестандартні рішення у будь-якій ситуації, проте в запалі роботи ніхто не повинен забувати, що у працівника є не тільки обов'язки, а й права. Ставлення роботодавців і суспільства до трудових прав людей є чи не головним визначальним фактором зрілості самого суспільства і розвиненості держави в цілому. Багато хто задається питанням, чому так сильно відрізняється рівень життя у простих людей в розвинених країнах і в Україні? На цю тему є багато думок, але слід врахувати, що в країнах Європи і в США існує багатовікова традиція боротьби трудящих за свої права. Тому працівники західних компаній відчувають себе більш захищеними, а західні роботодавці завжди налаштовані на дотримання закону і трудових прав своїх співробітників.

Компанія Bitlex спеціалізується на питаннях захисту трудових прав людей за цілком прийнятні ціни і готова надати кожній людині юридичну консультацію у сфері трудового права.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРАЦІВНИКУ ПРО СВОЇ ТРУДОВІ ПРАВА?

В першу чергу кожен працівник повинен пам'ятати, що роботодавець при прийомі на роботу співробітника повинен належним чином прийняти його на роботу відповідно до вимог трудового законодавства, внести запис до трудової книжки людини і підписати з нею трудовий договір або дати ознайомитися з колективним договором. Не допускається оформлення трудових відносин шляхом укладення з людиною цивільно-правових угод, це є порушенням трудових прав людини і спробою роботодавця уникнути відповідальності, за що передбачено чималі санкції по відношенню до роботодавця.

Крім того, правильний прийом на роботу не означає, що обов'язки роботодавця на цьому закінчуються. Роботодавець також зобов'язаний здійснити інструктаж працівника і визначити його місце роботи, забезпечити своїм працівникам належні умови праці, які будуть відповідати поставленим перед працівниками завданням, а також забезпечити безпечні для життя і здоров'я умови роботи і багато іншого.

Також слід зазначити, що в разі розірвання трудових відносин між працівником і компанією, повинні бути дотримані всі формальності, що стосуються звільнення, будь-то звільнення за власним бажанням, за угодою сторін або з ініціативи самої компанії. Різних варіантів може бути дуже багато і у всіх випадках присутня своя специфіка, саме для цього багато людей вирішують звернутися в нашу юридичну компанію для захисту своїх прав та отримання якісної юридичної консультації в сфері трудового права.

Ми працюємо не тільки в Києві, а й по всій Україні, тому у кожного бажаючого є можливість замовити консультацію у найбільш зручному форматі online.

Хотите получить квалифицированную юридическую помощь от наших юристов?
Оставьте Вашу заявку и мы в ближайшее время с Вами свяжемся!
Оставить заявку