НУЖЕН СОВЕТ ЮРИСТА?
ЗАКАЖИТЕ КОНСУЛЬТАЦИЮ В BITLEX
Заказать консультацию

25 жовтня, Київ - семінар «Виконавче провадження. Нові стратегії та тактики»

vik_433x433.jpg

25 жовтня в Києві семінар «Виконавче провадження. Примусове виконання судових рішень приватними та державними виконавцями. Нові стратегії та тактики. Проблемні питання. Виконавче провадження в нових процесуальних кодексах.»

Спікери:

Кузь Олександр Родіонович

Екс-директор Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України. Адвокат, входить в ТОП-5 найкращих фахівців України в сфері виконавчого провадження (за версією TOP250 MOST Recommended) Співавтор науково-практичного коментаря до ЗУ "Про Державну виконавчу службу", "Про виконавче провадження".

Грек Борис Миколайович

Суддя Вищого господарського суду України

Питання до розгляду.

· Виконавче провадження в нових процесуальних кодексах.

· Державні виконавці і приватні виконавці в 2017 році. Їхні права та обов'язки. Чи стали краще працювати держвиконавці після реформи. Оплата праці приватного виконавця : основна та додаткова винагорода.

· Рішення, що на підставі виконавчих документів підлягають примусовому виконанню. Вимоги до виконавчих документів.

· Категорії рішень, виконання яких може здійснюватися приватними виконавцями.

· Строки у виконавчому провадженні. Строки пред'явлення виконавчих документів до виконання, поновлення пропущеного строку. Строки припинення рішень виконавцями та вчинення виконавчих дій. З якого моменту починається строк виконавчого провадження. Нюанси застосування 3-х днів.

· Виконавчий документ і його пред'явлення в органи ДВС або приватному виконавцевю за місцем виконання. Виконавчий округ приватного виконавця. Місце вчинення виконавчих дій державного виконавця, приватного виконавця. Час проведення виконавчих дій.

· Порядок пред'явлення виконавчого документа до виконання. Сплата авансового внеску.

· Повернення виконавчого документа стягувачу без прийняття до виконання. Особливості відмови у відкритті виконавчого провадження.

· Відкриття виконавчого провадження. Особливості початку примусового виконання. Взаємодія виконавців з органами державної податкової служби.

· Конфлікт виконання між державним та приватним виконавцем. Процесуальні конфлікти інтересів в роботі державних та приватних виконавців.

· Взаємодія приватних виконавців з іншими стягувачами. Локальна практика.

· Порядок надсилання документів виконавчого провадження. Рекомендації.

· Роз'яснення рішень. Відкладення провадження виконавчих дій. Відстрочка, розстрочка виконання, встановлення чи зміна способу і порядку виконання. Зупинення вчинення виконавчих дій.

· Розшук боржника і його майна. Взаємодія кредитора з виконавцем. Методи виявлення прихованих активів боржника. Як легалізувати інформацію про майно і грошові кошти боржника, що стала відома стягувачу, але невідома держвиконавцю.

· Повернення виконавчого документа стягувачу або до суду, що його видав. Повернення невикористаної суми авансового внеску.

· Закінчення виконавчого провадження.

· Наслідки закінчення виконавчого провадження, повернення виконавчого документа стягувачу.

· Відновлення виконавчого провадження.

· Особливості фінансування виконавчого провадження : виконавчий збір, авансовий внесок, додаткове авансування витрат виконавчого провадження.

· Звернення стягнення на кошти та інше майно боржника. Прийняття неприйняття майна в рахунок заборгованості. Чи має значення в якій валюті виписані суми боргу. Стягнення коштів в іноземній валюті. . Чи має право виконавець перевести борг у валюті у борг в гривні.

· Звернення стягнення на об'єкти нерухомого майна боржника - фізичної особи.

· Звернення стягнення на заставлене майно.

· Звернення стягнення на майно боржника, що перебуває у інших осіб.

· Особливості звернення стягнення на кошти та майно боржника - юридичної особи, фізичної особи - підприємця.

· Заходи примусового виконання. Арешт і вилучення майна (коштів) боржника у виконавчому провадженні - реальний та умовний. Проблемні питання щодо ідентифікації майна у виконавчому провадженні. Підготовка ефективних дій з опису та арешту майна боржника з боку стягувача. Факт опису та арешту майна. Поняті, свідки. Процедурні помилки та їх вплив на результати виконавчого провадження.

· Визначення вартості майна боржника.

· Зберігання майна, на яке накладено арешт. Техніка забезпечення збереження майна, на яке накладено арешт.

· Зняття арешту з майна. Як зняти арешт з конкретного майна. Звернення з позовом про виключення майна з акту опису та арешту. Рекомендації, аналіз, практика.

· Реалізація арештованого майна. Уцінка нереалізованого майна. Передача нереалізованого майна стягувачу.

· Виконання рішень немайнового характеру.

· Звернення стягнення на доходи боржника - фізичної особи.

· Розподіл стягнутих з боржника сум. Черговість задоволення вимог стягувачів. Порядок виплати стягнутих коштів.

· Можливості передачі виконавчого документу від державного виконавця - приватному.

· Оскарження рішень, дій або бездіяльності виконавців та посадовців органів ДВС.

· Відповідальність у виконавчому провадженні.

· Практика стягнення збитків заподіяних рішеннями, діяльністю або бездіяльністю ДВС.

· Розкриття банківської таємниці при стягненні боргів.

· Як виконуються рішення українського суду на території іншої держави.

· Судовий контроль у виконавчому провадженні. Вплив реформ на судову практику в сфері виконання судових рішень. Проблемні питання застосування законодавства про виконавче провадження. Судова практика, пов'язана з виконанням судових рішень Судові стратегії недобросовісних боржників: як захистити права стягувача.

Дізнайтесь більше про цей захід

Прийняти участь

Якщо у Вас є питання щодо семінару, телефонуйте: (044) 451-88-12 (067) 403-45-46

Ми відповімо на будь-яке Ваше запитання.

Найближчі події:

____________________________________________________________________________________________

КАДРОВЫЙ АУДИТ: готовимся к проверке Гоструда и инспектированию органами местного самоуправления. Новый Порядок контроля. Новый Порядок надзора. Проверки Гоструда - реалии 2017 года. Как избежать рисков и работать без штрафов.

24 октября, Киев

____________________________________________________________________________________________

ВНЕШНЕЭКОНОМИЧЕСКАЯ ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ. Актуальные вопросы заключения и исполнения ВЭД-контрактов. Минимизация рисков и убытков. Особенности работы с Китаем, Канадой, странами Юго-восточной Азии и Евросоюза.

25 октября, Киев

________________________________________________________________________________________________

СТРОИТЕЛЬСТВО В 2017 Г. Практика применения изменений в градостроительное законодательство: разрешительная документация, лицензирование, проектирование, эксплуатация. Особенности осуществления разрешительных процедур с учетом структуры органов Госархстройконтроля.

9-10 ноября, Киев

Відвідайте нашу сторінку у Facebook