• СТВОРИТИ ДОКУМЕНТ
  10
  ГОТОВИЙ ДОГОВІР ОРЕНДИ НЕЖИТЛОВОГО ПРИМІЩЕННЯ ЗА
  ХВИЛИН
  У Вас немає необхідності їхати в офіс юридичної компанії. Лише 10 хвилин і документ готовий.
 • СТВОРИТИ ДОКУМЕНТ
  !
  ДОПОМОЖЕМО
  СКЛАСТИ
  З допомогою наших підказок Ви складете юридично грамотний договір оренди нежитлового приміщення так, як Вам необхідно.
Якісно
Договір оренди нежитлового приміщення складений професійними юристами
Оперативно
Створення готового договору оренди нежитлового приміщення за 10 хвилин
Доступно
Ви можете створити договір оренди нежитлового приміщення на будь-якому пристрої
Конфіденційно
Надана Вами інформація шифрується на наших серверах та ніхто не має до неї доступу
Зрозуміло
Зрозумілий інтерфейс та підказки допоможуть Вам при створенні договору оренди нежитлового приміщення
Не дорого
Індивідуальний договір оренди нежитлового приміщення всього за 49 грн.

 

ТРИ ПРОСТИХ КРОКИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ НЕЖИТЛОВОГО ПРИМІЩЕННЯ

1
Оберіть категорію документу
2
Дайте відповідь на питання
download
3
Скачивайте готовый документ
 

Створити документ

3.9.2015
Helen
Leonchyk
Я хотела бы поблагодарить юристов BITLEX за основание нового проэкта, в котором простые граждане имеют возможность получить бесплатную высококвалифицированную юридическую онлайн помощь в течении 24 часов. Вы действительно стали первой компанией, которая пошла на такой шаг и ставит в приоритет имидж и качество своих услуг, а не старается нажиться на на любой ситуации граждан. Спасибо Вам и так держать!
3.9.2015
Sviatoslav
Sviatnenko
Люблю, коли не стоять на місці й змінють правила гри. Крута команда Bitlex "робить "розуміні" юридичні послуги в діджиталі. З закликом займатись тим, чим ми хочемо й що нас надихає, а не витрачати життя на бюрократію.
29.10.2015
‎Aleksandr
Pavlenko
У наш непростий час важко знайти якісні послуги у багатьох сферах. У юриспруденції це питання стоїть дуже гостро. Звернувшись до BITLEX я був вражений не тільки якістю, але оперативністю та в цілому підходом до вирішення проблеми клієнта.
Той факт, що компанія працює на репутацію без оплати - неймовірна вдача у наш час.
Дякую за допомогу, BITLEX!
Про нас пишуть
Наші партнери
taxlink
Taxlink — наш партнер з податкового права. Електронний ресурс, у якому зібрані аналітичні матеріали науковців, законодавство та судова практика з питань оподаткування. Платформа дозволяє якісно, глибоко та прозоро дослідити податкові проблеми у форматі «crowd science».
Jurimex — наш партнер з надання юридичних консультацій. 12 років успішної практики. Штат компанії — більше ніж 80 юристів. Понад 450 клієнтів, у тому числі 50 іноземних. ЮК Jurimex за опитуванням клієнтів неодноразово визнавалася компанією №1 у галузі оподаткування. Jurimex надає також повний комплекс юридичних послуг у всіх основних галузях права: адміністративне право та ліцензування, банківське право та фінанси, земельне право, право інтелектуальної власності, конкурентне та антимонопольне право, корпоративне право та цінні папери, медіаправо, міжнародна торгівля та інвестування, судові спори і арбітраж, трудове, господарське й договірне право. У 2013 році компанія відкрила також практику кримінального права і процесу.
Завдяки youcontrol за 1 хвилину Ви можете дізнатись, хто підписант або засновник, розмір статутного капіталу, який поточний стан компаній, як часто підприємство фігурує в судових процесах, розраховується з бюджетом і багато іншого. Завдяки оперативно отриманим актуальним даним ви зможете приймати зважені та своєчасні рішення.
При передачі в оренду нежитлового приміщення важливо укладати договір.
Сервіс Bitlex - онлайн-помічник, який допоможе правильно скласти договір оренди нежитлового приміщення.
У нас Ви можете завантажити бланк договору оренди нежитлового приміщення, також є юридична допомога для його правильного заповнення.
Договір оренди нежитлового приміщення дозволяє передати у тимчасове володіння майно для різних видів діяльності або інших цілей, чітко зафіксувавши всі умови за часом дії угоди, сумами і графіками оплати.
Слід розуміти, що Ви отримуєте в своє розпорядження типовий шаблон договору оренди нежитлового приміщення, який може потребувати коригування для відповідності певній ситуації.
Юридична консультація наших фахівців допоможе Вам правильно заповнити бланк, або ж Ви можете спробувати самостійно заповнити бланк, користуючись представленими тут рекомендаціями.
Мета користування і список майна.
Варто обговорити і вказати цілі користування майном, яке може служити як складське, офісне або виробниче приміщення. Якщо разом з нерухомістю в оренду передається рухоме майно, це також необхідно відобразити в договорі.
У договір оренди нежитлового приміщення слід внести вказівку на те, хто несе відповідальність за своєчасне обслуговування цього майна.
Ціна оренди
Як правило, вартість оренди фіксується в прив'язці до квадратного метра. Допустима вказівка ​​повної суми оплати за всі приміщення з визначенням їхньої площі.
Також потрібно позначити періодичність і розмір внесених платежів. Графік платежів можна підготувати окремо як додаток до договору.
Залежно від досягнутих угод, в договір можна додати пункт, який дозволить регулярно переглядати розмір орендної плати.
Пам'ятайте про те, що термін дії договору оренди, що не потребує завірення у нотаріуса, згідно з чинним законодавством України не повинен перевищувати трьох років. Якщо угода укладається на термін більше 3 років, необхідно нотаріальне завірення.
Ви можете передбачити можливість одностороннього розірвання договору і прописати це в його умовах.
Це може бути, наприклад:
Залежно від складу учасників договору в якості органу, уповноваженого вирішувати зазначені спори та розбіжності, може виступати суд загальної юрисдикції або арбітражний третейський суд.
Сторони вправі також передбачити виключення підвідомчості спору судам загальної юрисдикції з віднесенням його на розгляд третейським судам.
У числі додатків до договору виступають:
Сервіс Bitlex - у нас Ви можете не просто отримати зразок договору оренди нежитлового приміщення, але також отримати юридичну експертизу угоди і рекомендації по її правильному здійсненню.