• СТВОРИТИ ДОКУМЕНТ
  10
  ГОТОВИЙ ЮРИДИЧНИЙ ДОКУМЕНТ ЗА
  ХВИЛИН
  У Вас немає необхідності їхати в офіс юридичної компанії. Лише 10 хвилин і документ готовий.
 • СТВОРИТИ ДОКУМЕНТ
  !
  ДОПОМОЖЕМО
  СКЛАСТИ
  З допомогою наших підказок Ви складете юридично грамотний документ так, як Вам необхідно.
 • СТВОРИТИ ДОКУМЕНТ
  1
  Завантажте перший
  документ безкоштовно
  Ви можете безкоштовно заповнити і завантажити один документ
Якісно
Юридичний документ складений професійними юристами
Оперативно
Створення готового документу за 10 хвилин
Доступно
Ви можете створити документ на будь-якому пристрої
Конфіденційно
Надана Вами інформація шифрується на наших серверах та ніхто не має до неї доступу
Зрозуміло
Зрозумілий інтерфейс та підказки допоможуть Вам при створенні документа
Перший безкоштовно
Будь-який правовий документ безкоштовно

СПРОБУВАТИ ПЕРШИЙ ДОКУМЕНТ БЕЗКОШТОВНО

ТРИ ПРОСТИХ КРОКИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ЮРИДИЧНОГО ДОКУМЕНТУ

1
Оберіть категорію документу
2
Дайте відповідь на питання
download
3
Скачивайте готовый документ
Назавжди перший документ безкоштовно

Створити документ безкоштовно

3.9.2015
Helen
Leonchyk
Я хотела бы поблагодарить юристов BITLEX за основание нового проэкта, в котором простые граждане имеют возможность получить бесплатную высококвалифицированную юридическую онлайн помощь в течении 24 часов. Вы действительно стали первой компанией, которая пошла на такой шаг и ставит в приоритет имидж и качество своих услуг, а не старается нажиться на на любой ситуации граждан. Спасибо Вам и так держать!
3.9.2015
Sviatoslav
Sviatnenko
Люблю, коли не стоять на місці й змінють правила гри. Крута команда Bitlex "робить "розуміні" юридичні послуги в діджиталі. З закликом займатись тим, чим ми хочемо й що нас надихає, а не витрачати життя на бюрократію.
29.10.2015
‎Aleksandr
Pavlenko
У наш непростий час важко знайти якісні послуги у багатьох сферах. У юриспруденції це питання стоїть дуже гостро. Звернувшись до BITLEX я був вражений не тільки якістю, але оперативністю та в цілому підходом до вирішення проблеми клієнта.
Той факт, що компанія працює на репутацію без оплати - неймовірна вдача у наш час.
Дякую за допомогу, BITLEX!
Про нас пишуть
Наші партнери
taxlink
Taxlink — наш партнер з податкового права. Електронний ресурс, у якому зібрані аналітичні матеріали науковців, законодавство та судова практика з питань оподаткування. Платформа дозволяє якісно, глибоко та прозоро дослідити податкові проблеми у форматі «crowd science».
Jurimex — наш партнер з надання юридичних консультацій. 12 років успішної практики. Штат компанії — більше ніж 80 юристів. Понад 450 клієнтів, у тому числі 50 іноземних. ЮК Jurimex за опитуванням клієнтів неодноразово визнавалася компанією №1 у галузі оподаткування. Jurimex надає також повний комплекс юридичних послуг у всіх основних галузях права: адміністративне право та ліцензування, банківське право та фінанси, земельне право, право інтелектуальної власності, конкурентне та антимонопольне право, корпоративне право та цінні папери, медіаправо, міжнародна торгівля та інвестування, судові спори і арбітраж, трудове, господарське й договірне право. У 2013 році компанія відкрила також практику кримінального права і процесу.
Завдяки youcontrol за 1 хвилину Ви можете дізнатись, хто підписант або засновник, розмір статутного капіталу, який поточний стан компаній, як часто підприємство фігурує в судових процесах, розраховується з бюджетом і багато іншого. Завдяки оперативно отриманим актуальним даним ви зможете приймати зважені та своєчасні рішення.
Юридична допомога сервісу Bitlex - це не лише консультації та допомогу адвоката, це й допомага зі складанням юридичних документів. Нашим клієнтам доступні шаблони різноманітних договорів та установчих документів.
Вам необхідний статут ТОВ? Користуйтеся можливостями нашого сервісу.
Цей документ відноситься до категорії обов'язкових для будь-якої юридичної особи. Він встановлює систему правовідносин усіх учасників майбутнього товариства. А це означає, що статут має важливе значення і його розробці варто приділити особливу увагу. На нашому сайті Ви можете знайти типовий статут ТОВ і використовувати його в якості бази для підготовки статуту Вашого товариства.
Зразок статуту ТОВ допоможе в створенні необхідного статутного документа майбутнього товариства з обмеженою відповідальністю. За законом, статут розробляється до установчого договору і містить умови зміни положень товариства і його реєстраційних документів.
Замовлення на розробку Статуту найманим фахівцям призведе до серйозних матеріальних витрат. Найоптимальніший варіант – складання статуту товариства своїми силами, взявши за зразок модельний статут ТОВ.

Пам'ятайте про те, що необхідно повністю заповнити всі обов'язкові розділи статуту:
назва Товариства, повна, скорочена й іноземною мовою;
юридична адреса Товариства;
список філій та представництв;
перелік видів діяльності ТОВ з можливим зазначенням на розширення списку;
повноваження керуючих органів та розмежування їх компетенцій;
інформація про обсяг статутного капіталу;
права та обов'язки учасників;
умови виходу з товариства та перерозподілу часток учасників;
формування фондів і розподіл прибутку;
порядок зберігання документів;
інша інформація.

Всі ці пункти вписуються в типовий статут ТОВ. Однак конкретне наповнення цих пунктів може змінюватися в зв'язку з вимогами засновників.
Якщо у Вас виникають питання по наповненню статуту, або ж є незрозумілі нюанси, юристи сервісу «Bitlex» допоможуть розібратися в них.
Кваліфіковані юристи, що спеціалізуються в різних галузях права, завжди готові проконсультувати Вас з широкого кола питань кримінального та цивільного права.
Поради юриста – це передбачливість, яка дозволяє виключити виникнення проблем у майбутньому.
Сервіс «Bitlex» - Ваш юрист онлайн у зручний час. Телефонуйте і звертайтеся через сайт, ми допоможемо.