• СТВОРИТИ ДОКУМЕНТ
  10
  ГОТОВИЙ ЮРИДИЧНИЙ ДОКУМЕНТ ЗА
  ХВИЛИН
  У Вас немає необхідності їхати в офіс юридичної компанії. Лише 10 хвилин і документ готовий.
 • СТВОРИТИ ДОКУМЕНТ
  !
  ДОПОМОЖЕМО
  СКЛАСТИ
  З допомогою наших підказок Ви складете юридично грамотний документ так, як Вам необхідно.
Якісно
Юридичний документ складений професійними юристами
Оперативно
Створення готового документу за 10 хвилин
Доступно
Ви можете створити документ на будь-якому пристрої
Конфіденційно
Надана Вами інформація шифрується на наших серверах та ніхто не має до неї доступу
Зрозуміло
Зрозумілий інтерфейс та підказки допоможуть Вам при створенні документа
Перший безкоштовно
Будь-який правовий документ безкоштовно

СПРОБУВАТИ ПЕРШИЙ ДОКУМЕНТ БЕЗКОШТОВНО

ТРИ ПРОСТИХ КРОКИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ЮРИДИЧНОГО ДОКУМЕНТУ

1
Оберіть категорію документу
2
Дайте відповідь на питання
download
3
Завантажуйте готовий документ
Назавжди перший документ безкоштовно

Створити документ безкоштовно

3.9.2015
Helen
Leonchyk
Я хотела бы поблагодарить юристов BITLEX за основание нового проэкта, в котором простые граждане имеют возможность получить бесплатную высококвалифицированную юридическую онлайн помощь в течении 24 часов. Вы действительно стали первой компанией, которая пошла на такой шаг и ставит в приоритет имидж и качество своих услуг, а не старается нажиться на на любой ситуации граждан. Спасибо Вам и так держать!
3.9.2015
Sviatoslav
Sviatnenko
Люблю, коли не стоять на місці й змінють правила гри. Крута команда Bitlex "робить "розуміні" юридичні послуги в діджиталі. З закликом займатись тим, чим ми хочемо й що нас надихає, а не витрачати життя на бюрократію.
29.10.2015
‎Aleksandr
Pavlenko
У наш непростий час важко знайти якісні послуги у багатьох сферах. У юриспруденції це питання стоїть дуже гостро. Звернувшись до BITLEX я був вражений не тільки якістю, але оперативністю та в цілому підходом до вирішення проблеми клієнта.
Той факт, що компанія працює на репутацію без оплати - неймовірна вдача у наш час.
Дякую за допомогу, BITLEX!
Про нас пишуть
Наші партнери
taxlink
Taxlink — наш партнер з податкового права. Електронний ресурс, у якому зібрані аналітичні матеріали науковців, законодавство та судова практика з питань оподаткування. Платформа дозволяє якісно, глибоко та прозоро дослідити податкові проблеми у форматі «crowd science».
Jurimex — наш партнер з надання юридичних консультацій. 12 років успішної практики. Штат компанії — більше ніж 80 юристів. Понад 450 клієнтів, у тому числі 50 іноземних. ЮК Jurimex за опитуванням клієнтів неодноразово визнавалася компанією №1 у галузі оподаткування. Jurimex надає також повний комплекс юридичних послуг у всіх основних галузях права: адміністративне право та ліцензування, банківське право та фінанси, земельне право, право інтелектуальної власності, конкурентне та антимонопольне право, корпоративне право та цінні папери, медіаправо, міжнародна торгівля та інвестування, судові спори і арбітраж, трудове, господарське й договірне право. У 2013 році компанія відкрила також практику кримінального права і процесу.
Завдяки youcontrol за 1 хвилину Ви можете дізнатись, хто підписант або засновник, розмір статутного капіталу, який поточний стан компаній, як часто підприємство фігурує в судових процесах, розраховується з бюджетом і багато іншого. Завдяки оперативно отриманим актуальним даним ви зможете приймати зважені та своєчасні рішення.
Правова допомога від сервісу Bitlex це не тільки консультації та допомога адвоката, це ще й допомога зі складанням юридичних документів. Нашим клієнтам доступні шаблони різноманітних договорів та установчих документів.
Вам необхідний статут ТОВ?
Цей документ відноситься до категорії обов'язкових для створення будь-якої юридичної особи. Він встановлює систему правовідносин всіх сторін майбутнього товариства. А це значить, що статут має важливе значення, а його розробці варто приділити особливу увагу. На нашому сайті Ви можете знайти типовий статут ТОВ і використовувати його в якості бази для підготовки свого статуту.
Зразок статуту ТОВ допоможе в створенні необхідного статутного документу для майбутнього товариства з обмеженою відповідальністю. Згідно із законом, статут розробляється до установчого договору і містить умови зміни положень товариства і його реєстраційних документів.
Замовлення на розробку статуту фахівцям на стороні призведе до серйозних матеріальних витрат. Більш підходящий варіант - складання своїми силами, в якості зразка може виступати представлений на сайті модельний статут ТОВ.
Пам'ятайте про те, що необхідно повністю заповнити всі обов'язкові розділи статуту:
Всі ці пункти включаються в типовий статут ТОВ. Однак конкретне наповнення цих пунктів може змінюватися в зв'язку з вимогами засновників.
Якщо у Вас виникають питання щодо наповнення статуту, або ж є незрозумілі нюанси, юристи сервісу «Bitlex» допоможуть розібратися в них.
Кваліфіковані юристи, що спеціалізуються в різних галузях права, завжди готові проконсультувати з широкого кола питань кримінального та цивільного права.
Юридична консультація - це передбачливість, яка дозволяє виключити виникнення проблем в майбутньому.