• СТВОРИТИ ДОКУМЕНТ
  10
  ГОТОВИЙ ДОГОВІР ПІДРЯДУ ЗА
  ХВИЛИН
  У Вас немає необхідності їхати в офіс юридичної компанії. Лише 10 хвилин і документ готовий.
 • СТВОРИТИ ДОКУМЕНТ
  !
  ДОПОМОЖЕМО
  СКЛАСТИ
  З допомогою наших підказок Ви складете юридично грамотний договір підряду так, як Вам необхідно.
Якісно
Договір підряду складений професійними юристами
Оперативно
Створення готового договору підряду за 10 хвилин
Доступно
Ви можете створити договір підряду на будь-якому пристрої
Конфіденційно
Надана Вами інформація шифрується на наших серверах та ніхто не має до неї доступу
Зрозуміло
Зрозумілий інтерфейс та підказки допоможуть Вам при створенні договору підряду
Майже безкоштовно
Індивідуальний договір підряду всього за 49 грн.

 

ТРИ ПРОСТИХ КРОКИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ДОГОВОРУ ПІДРЯДУ

1
Оберіть категорію документу
2
Дайте відповідь на питання
download
3
Завантажуйте готовий документ
 

СТВОРИТИ ДОГОВІР ПІДРЯДУ

3.9.2015
Helen
Leonchyk
Я хотела бы поблагодарить юристов BITLEX за основание нового проэкта, в котором простые граждане имеют возможность получить бесплатную высококвалифицированную юридическую онлайн помощь в течении 24 часов. Вы действительно стали первой компанией, которая пошла на такой шаг и ставит в приоритет имидж и качество своих услуг, а не старается нажиться на на любой ситуации граждан. Спасибо Вам и так держать!
3.9.2015
Sviatoslav
Sviatnenko
Люблю, коли не стоять на місці й змінють правила гри. Крута команда Bitlex "робить "розуміні" юридичні послуги в діджиталі. З закликом займатись тим, чим ми хочемо й що нас надихає, а не витрачати життя на бюрократію.
29.10.2015
‎Aleksandr
Pavlenko
У наш непростий час важко знайти якісні послуги у багатьох сферах. У юриспруденції це питання стоїть дуже гостро. Звернувшись до BITLEX я був вражений не тільки якістю, але оперативністю та в цілому підходом до вирішення проблеми клієнта.
Той факт, що компанія працює на репутацію без оплати - неймовірна вдача у наш час.
Дякую за допомогу, BITLEX!
Про нас пишуть
Наші партнери
taxlink
Taxlink — наш партнер з податкового права. Електронний ресурс, у якому зібрані аналітичні матеріали науковців, законодавство та судова практика з питань оподаткування. Платформа дозволяє якісно, глибоко та прозоро дослідити податкові проблеми у форматі «crowd science».
Jurimex — наш партнер з надання юридичних консультацій. 12 років успішної практики. Штат компанії — більше ніж 80 юристів. Понад 450 клієнтів, у тому числі 50 іноземних. ЮК Jurimex за опитуванням клієнтів неодноразово визнавалася компанією №1 у галузі оподаткування. Jurimex надає також повний комплекс юридичних послуг у всіх основних галузях права: адміністративне право та ліцензування, банківське право та фінанси, земельне право, право інтелектуальної власності, конкурентне та антимонопольне право, корпоративне право та цінні папери, медіаправо, міжнародна торгівля та інвестування, судові спори і арбітраж, трудове, господарське й договірне право. У 2013 році компанія відкрила також практику кримінального права і процесу.
Завдяки youcontrol за 1 хвилину Ви можете дізнатись, хто підписант або засновник, розмір статутного капіталу, який поточний стан компаній, як часто підприємство фігурує в судових процесах, розраховується з бюджетом і багато іншого. Завдяки оперативно отриманим актуальним даним ви зможете приймати зважені та своєчасні рішення.
Договір підряду - один з найпоширеніших договорів, які укладаються між суб'єктами права для виконання певних робіт. Суть цієї угоди в тому, що підрядник приймає на себе зобов'язання в певний термін виконати певний обсяг робіт в інтересах замовника. У свою чергу замовник зобов'язується оплатити виконане завдання в обумовленому розмірі і певним способом.
При цьому слід пам'ятати, що для виконання деяких видів робіт необхідна наявність відповідних дозволів у підрядника. Перелік ліцензованих видів діяльності перерахований в Законі України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності».
Ще одна принципово важлива особливість договору підряду полягає в тому, що підрядник може залучати до виконання робіт третіх осіб, субпідрядників. У цьому випадку він виступає одночасно в якості замовника для субпідрядника і підрядника для свого замовника.
Якщо є необхідність в тому, щоб підрядник виконував роботи без залучення субпідрядників, необхідно вказати це в договорі підряду.
Найчастіше договір підряду використовується для оформлення трудових відносин, які виникають між суб'єктами права. У зв'язку з цим у перевіряючих органів можуть виникнути сумніви щодо правомірності використання таких договорів.
Трудовий договір передбачає виконання будь-якої трудової функції і не залежить від результату. Договір підряду укладається з обов'язковим зазначенням матеріального результату, який є необхідною умовою для отримання оплати. При цьому підозри з боку перевіряючих можуть виникати при регулярному переукладанні такого типу договору з аналогічним змістом, за яким може ховатися виконувана трудова функція в рамках підприємства.
Крім того, в деяких випадках договір підряду може використовуватися для залучення виконавців, які надають якийсь сервіс. У цьому випадку більш коректним вважається застосування спеціального договору про надання послуг, які не передбачають наявність матеріального результату, на відміну від договору підряду.
На платформі Bitlex.ua ви можете використовувати типовий договір підряду для створення юридично правильного документа.
Для цього необхідно пройти реєстрацію і скористатися зручним онлайн-сервісом з покроковим заповненням всіх необхідних змістовних елементів договору.