ДЕТАЛЬНА
ПРАВОВА ПОРАДА
ЗА 24 ГОДИНИ

Із 88 юристів ми обираємо для Вас найбільш
компетентного спеціаліста саме з Вашого
питання
Задати перше питання

ХТО ДОВІРЯЄ НАМ
СВОЇ ЗАДАЧІ

Що відбувається в Bitlex
після того, як ви направили нам своє
питання?

Якісний менеджмент

В нашій команді наявні спеціальні менеджери,
які контролюють якість та
швидкість вирішення Вашого завдання

Вирішення завдання починається з
якісного підбору юриста

З 88 юристів ми обираємо для Вас найбільш
компетентного спеціаліста саме з Вашого питання та сфери діяльності Вашого бізнесу

Зрозумілий кінцевий результат

Результат консультації – це план конкретних
дій, який викладений зрозумілою мовою
route

Ми звітуємо перед Вами
про результати виконання
завдань засобами СМС
зв’язку

Отримати консультацію
phone

Ви не втрачаєте жодної
інформації з консультації юриста.
Розгорнута відповідь надходить
Вам у письмовому вигляді.

прочитати приклади відповідей

Отримайте покрокове та
повне рішення
від Bitlex

Замовити консультацію
glass
Детальніше щодо юридичної консультації
Юридичні послуги сьогодні коштують недешево, особливо у фахівців, які мають велику практику і певний авторитет. Але не завжди ціна, яку платить клієнт за консультацію, коштує тієї інформації, яку він отримує.
Чому так відбувається? Тариф консультації у юриста зазвичай стабільний. Але юрист консульт не зобов'язаний займатися Вашою справою на цій стадії взаємин. Ви питаєте у юриста - він відповідає.
Це означає, що цінність такої консультації в першу чергу залежить від Вашої здатності ставити правильні питання. А це неможливо без достатньої інформованості в області права.
Ось і виходить, що потенційний клієнт отримує інформацію, яку він міг би сам почерпнути, просто почитавши збірник актуальних законів. І навіщо юрист консультант? Безкоштовно можна отримати той же обсяг інформації, що і заплативши гроші.
Тому в останні роки так помітно зростає популярність такої послуги, як консультація адвоката онлайн. Україна належить до країн з досить високим рівнем проникнення інтернету, а це означає, що кожен громадянин країни має чудову можливість використовувати всі можливості мережі для доступу і до актуальної бази діючих законів і до консультацій юристів з будь-якого регіону.
Сервіс Bitlex.ua створений для того, щоб зробити юридичні консультації доступними для всіх громадян країни, незалежно від їх місцезнаходження.
У Вас є можливість отримати онлайн-консультацію безкоштовно:
Ви можете задати своє питання в будь-який час доби. Наші фахівці працюють в різних юридичних сферах. Тому відповідати на Ваше запитання буде експерт в тій галузі права, до якої належить проблема.
Ми допомагаємо своїм клієнтам по широкому спектру питань з різних правових сфер:
Юридична консультація наших фахівців дозволить Вам зрозуміти можливі перспективи розвитку тієї чи іншої ситуації в ракурсі існуючих правовідносин і сформувати правильну тактику і стратегію дій.
Використовуйте сервіс Bitlex.ua по максимуму. Вам доступні не тільки консультації онлайн, але і форми різних юридичних документів, а також пряме замовлення різних форм правової підтримки - від супроводу бізнесу до оперативного виклику адвоката.