• СТВОРИТИ ДОКУМЕНТ
  10
  ГОТОВА ПОЗОВНА ЗАЯВА ЗА
  ХВИЛИН
  У Вас немає необхідності їхати в офіс юридичної компанії. Лише 10 хвилин і документ готовий.
 • СТВОРИТИ ДОКУМЕНТ
  !
  ДОПОМОЖЕМО
  СКЛАСТИ
  З допомогою наших підказок Ви складете юридично грамотну позовну заяву так, як Вам необхідно.
Якісно
Позовна заява складена професійними юристами
Оперативно
Створення готової позовної заяви за 5 хвилин
Доступно
Ви можете створити позовну заяву на будь-якому пристрої
Конфіденційно
Надана Вами інформація шифрується на наших серверах та ніхто не має до неї доступу
Зрозуміло
Зрозумілий інтерфейс та підказки допоможуть Вам при створенні позовної заяви
Не дорого
Індивідуальна позовна заява всього за 59 грн.

 

ТРИ ПРОСТИХ КРОКИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ

1
Оберіть категорію документу
2
Дайте відповідь на питання
download
3
Завантажуйте готовий документ
 

СТВОРИТИ ПОЗОВНУ ЗАЯВУ

3.9.2015
Helen
Leonchyk
Я хотела бы поблагодарить юристов BITLEX за основание нового проэкта, в котором простые граждане имеют возможность получить бесплатную высококвалифицированную юридическую онлайн помощь в течении 24 часов. Вы действительно стали первой компанией, которая пошла на такой шаг и ставит в приоритет имидж и качество своих услуг, а не старается нажиться на на любой ситуации граждан. Спасибо Вам и так держать!
3.9.2015
Sviatoslav
Sviatnenko
Люблю, коли не стоять на місці й змінють правила гри. Крута команда Bitlex "робить "розуміні" юридичні послуги в діджиталі. З закликом займатись тим, чим ми хочемо й що нас надихає, а не витрачати життя на бюрократію.
29.10.2015
‎Aleksandr
Pavlenko
У наш непростий час важко знайти якісні послуги у багатьох сферах. У юриспруденції це питання стоїть дуже гостро. Звернувшись до BITLEX я був вражений не тільки якістю, але оперативністю та в цілому підходом до вирішення проблеми клієнта.
Той факт, що компанія працює на репутацію без оплати - неймовірна вдача у наш час.
Дякую за допомогу, BITLEX!
Про нас пишуть
Наші партнери
taxlink
Taxlink — наш партнер з податкового права. Електронний ресурс, у якому зібрані аналітичні матеріали науковців, законодавство та судова практика з питань оподаткування. Платформа дозволяє якісно, глибоко та прозоро дослідити податкові проблеми у форматі «crowd science».
Jurimex — наш партнер з надання юридичних консультацій. 12 років успішної практики. Штат компанії — більше ніж 80 юристів. Понад 450 клієнтів, у тому числі 50 іноземних. ЮК Jurimex за опитуванням клієнтів неодноразово визнавалася компанією №1 у галузі оподаткування. Jurimex надає також повний комплекс юридичних послуг у всіх основних галузях права: адміністративне право та ліцензування, банківське право та фінанси, земельне право, право інтелектуальної власності, конкурентне та антимонопольне право, корпоративне право та цінні папери, медіаправо, міжнародна торгівля та інвестування, судові спори і арбітраж, трудове, господарське й договірне право. У 2013 році компанія відкрила також практику кримінального права і процесу.
Завдяки youcontrol за 1 хвилину Ви можете дізнатись, хто підписант або засновник, розмір статутного капіталу, який поточний стан компаній, як часто підприємство фігурує в судових процесах, розраховується з бюджетом і багато іншого. Завдяки оперативно отриманим актуальним даним ви зможете приймати зважені та своєчасні рішення.
Складання позовної заяви - одна з послуг, яка пропонується більшістю юридичних фірм. Вартість послуги може коливатися, однак в будь-якому випадку вона обійдеться Вам дорожче, ніж складання позовної заяви за допомогою порталу Bitlex.ua.
Завдяки вже сформованої структурі документа Ви зможете зробити це швидко і не виходячи з дому.
Що потрібно пам'ятати при складанні позовної заяви?
Перше - необхідно чітко сформулювати тезу, тобто основну думку. Цю думку ви повинні підтвердити аргументами - вказати на докази, що підтверджують викладену тезу.
Від правильності і точності формулювань, послідовності викладу залежить легкість сприйняття позовної заяви.
Тому при її складанні слід уникати неоднозначних мовних зворотів і висловів.
Для того, щоб позовна заява максимально відповідала юридичному стилю використовується уніфікація тексту. Вона передбачає широке застосування текстових кліше, які забезпечують однозначне трактування тексту в його юридичному розумінні.
Позовна заява не має містити емоційних суб'єктивних оцінок тієї чи іншої ситуації. Слід використовувати прості речення. Складнопідрядні речення рекомендується розбивати на кілька простих.
Ст. 119 ЦПК України вказує на те, яку інформацію повинні містити позовні заяви:

Не слід вносити всі докази і їх підтвердження в позовну заяву. Краще, коли вони використовуються як доповнення, посилання на які будуть присутній в тексті позовної заяви. Також в окремому додатковому документі можна сформулювати письмові роз'яснення.
Складнощів, які можуть виникати при складанні позову, легко уникнути. Ви можете скористатися сервісом Bitlex.ua. Наші юристи завжди готові допомогти вам.
Ваше завдання - викласти обставини справи і навести докази. Складання позовної заяви візьме на себе Bitlex.ua.
Користуючись усіма можливостями юридичної платформи, ви зберігаєте власний час і фінансові кошти.
Юристи Bitlex.ua - це консультації і різні види кваліфікованої правової підтримки тоді, коли це необхідно.