• СТВОРИТИ ДОКУМЕНТ
  10
  ГОТОВИЙ ДОГОВІР КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ЗА
  ХВИЛИН
  У Вас немає необхідності їхати в офіс юридичної компанії. Лише 10 хвилин і документ готовий.
 • СТВОРИТИ ДОКУМЕНТ
  !
  ДОПОМОЖЕМО
  СКЛАСТИ
  З допомогою наших підказок Ви складете юридично грамотний договір купівлі-продажу так, як Вам необхідно.
Якісно
Договір купівлі-продажу складений професійними юристами
Оперативно
Створення готового договору купівлі-продажу за 10 хвилин
Доступно
Ви можете створити договір купівлі-продажу на будь-якому пристрої
Конфіденційно
Надана Вами інформація шифрується на наших серверах та ніхто не має до неї доступу
Зрозуміло
Зрозумілий інтерфейс та підказки допоможуть Вам при створенні договору купівлі-продажу
Не дорого
Індивідуальний договр купівлі-продажу всього за 49 грн.

 

ТРИ ПРОСТИХ КРОКИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ДОГОВОРУ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ

1
Оберіть категорію документу
2
Дайте відповідь на питання
download
3
Завантажуйте готовий документ
 

СТВОРИТИ ДОГОВІР КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ

3.9.2015
Helen
Leonchyk
Я хотела бы поблагодарить юристов BITLEX за основание нового проэкта, в котором простые граждане имеют возможность получить бесплатную высококвалифицированную юридическую онлайн помощь в течении 24 часов. Вы действительно стали первой компанией, которая пошла на такой шаг и ставит в приоритет имидж и качество своих услуг, а не старается нажиться на на любой ситуации граждан. Спасибо Вам и так держать!
3.9.2015
Sviatoslav
Sviatnenko
Люблю, коли не стоять на місці й змінють правила гри. Крута команда Bitlex "робить "розуміні" юридичні послуги в діджиталі. З закликом займатись тим, чим ми хочемо й що нас надихає, а не витрачати життя на бюрократію.
29.10.2015
‎Aleksandr
Pavlenko
У наш непростий час важко знайти якісні послуги у багатьох сферах. У юриспруденції це питання стоїть дуже гостро. Звернувшись до BITLEX я був вражений не тільки якістю, але оперативністю та в цілому підходом до вирішення проблеми клієнта.
Той факт, що компанія працює на репутацію без оплати - неймовірна вдача у наш час.
Дякую за допомогу, BITLEX!
Про нас пишуть
Наші партнери
taxlink
Taxlink — наш партнер з податкового права. Електронний ресурс, у якому зібрані аналітичні матеріали науковців, законодавство та судова практика з питань оподаткування. Платформа дозволяє якісно, глибоко та прозоро дослідити податкові проблеми у форматі «crowd science».
Jurimex — наш партнер з надання юридичних консультацій. 12 років успішної практики. Штат компанії — більше ніж 80 юристів. Понад 450 клієнтів, у тому числі 50 іноземних. ЮК Jurimex за опитуванням клієнтів неодноразово визнавалася компанією №1 у галузі оподаткування. Jurimex надає також повний комплекс юридичних послуг у всіх основних галузях права: адміністративне право та ліцензування, банківське право та фінанси, земельне право, право інтелектуальної власності, конкурентне та антимонопольне право, корпоративне право та цінні папери, медіаправо, міжнародна торгівля та інвестування, судові спори і арбітраж, трудове, господарське й договірне право. У 2013 році компанія відкрила також практику кримінального права і процесу.
Завдяки youcontrol за 1 хвилину Ви можете дізнатись, хто підписант або засновник, розмір статутного капіталу, який поточний стан компаній, як часто підприємство фігурує в судових процесах, розраховується з бюджетом і багато іншого. Завдяки оперативно отриманим актуальним даним ви зможете приймати зважені та своєчасні рішення.
Договір купівлі-продажу - один із найбільш затребуваних юридичних документів. Сервіс Bitlex надає можливість використовувати готовий бланк договору купівлі продажу для підготовки власного документа такого роду.
При цьому ми рекомендуємо задати питання юристу для того, щоб документ був складений юридично бездоганно.
При цьому треба враховувати той факт, що зразок договору купівлі продажу містить загальні характеристики, але не є універсальним.
Існує кілька видів договорів купівлі-продажу серед яких найпоширенішими є роздрібні операції, контрактація, договір поставки, а також продажу об'єктів нерухомості різного призначення.
Існують загальні правила для всіх підтипів цієї угоди, які слід пам'ятати, якщо Ви хочете заповнити договір купівлі продажу онлайн.
Слід пам'ятати, що всі умови, які прописані в договорі, діляться на наступні групи:
Наприклад, вказівка ​​на предмет договору купівлі-продажу, тобто той чи інший товар, право власності на який передається в обмін на оплату, є істотним. Якщо мова йде про товар, то потрібно точно вказати його назву, специфікацію, кількість і т.д. Без точного позначення предмета угода не може бути визнана дійсною.
Договір купівлі продажу на сайті Bitlex доступний для скачування. Пам'ятайте, що при самостійному складанні слід:
Пам'ятайте, що тільки абсолютно правильне і повне заповнення контракту гарантує благонадійність угоди. І якщо в угоді фігурують великі суми, завжди краще звернутися за консультацією до юриста. Наші юристи допоможуть Вам правильно оформити різні види договорів купівлі-продажу. Сервіс «Bitlex» - Ваш юрист онлайн у зручний час.