ЯКІСНІ ПОСЛУГИ
АДВОКАТА І ДЕТАЛЬНА
ПРАВОВА ПОРАДА
ЗА 24 ГОДИНИ

Із 88 юристів ми обираємо для Вас найбільш
компетентного спеціаліста саме з Вашого
питання
Задати перше питання

ХТО ДОВІРЯЄ НАМ
СВОЇ ЗАДАЧІ

Що відбувається в Bitlex
після того, як ви направили нам своє
питання?

Якісний менеджмент

В нашій команді наявні спеціальні менеджери,
які контролюють якість та
швидкість вирішення Вашого завдання

Вирішення завдання починається з
якісного підбору юриста

З 88 юристів ми обираємо для Вас найбільш
компетентного спеціаліста саме з Вашого питання та сфери діяльності Вашого бізнесу

Зрозумілий кінцевий результат

Результат консультації – це план конкретних
дій, який викладений зрозумілою мовою
route

Ми звітуємо перед Вами
про результати виконання
завдань засобами СМС
зв’язку

Отримати консультацію
phone

Ви не втрачаєте жодної
інформації з консультації юриста.
Розгорнута відповідь надходить
Вам у письмовому вигляді.

прочитати приклади відповідей

Отримайте покрокове та
повне рішення
від Bitlex

Замовити консультацію
glass
Детальніше щодо юридичної консультації
Кримінальна складова, яка раптом може з'явитися в результаті будь-якої життєвої ситуації, здатна ввести людину в ступор. Це призводить до вчинення ненавмисних помилок, які можуть ускладнити становище.
Причиною таких вчинків є незнання законодавства, нерозуміння процедур і процесів, які пов'язані з проведенням слідчих дій.
Щоб не допускати помилок в такій ситуації, Вам потрібен адвокат у кримінальних справах. Зважене рішення - негайно звернутися до фахівця, викласти суть проблеми. Навіть найперші і загальні рекомендації адвоката про те, що можна і чого не можна робити в тій чи іншій ситуації, здатні серйозно вплинути на результат майбутнього розгляду.
Потрібно розуміти, що робота органів внутрішніх справ побудована за певними правилами. У цієї системи є своя внутрішня логіка, яка націлює співробітників на те, щоб вичавити максимум з кожної справи. А це означає, що слідчий не упустить можливість «повісити» ще одну кримінальну статтю або перекваліфікувати справу на більш важку статтю.
Пам'ятайте! Ви завжди можете розраховувати на юридичний захист. Для отримання оперативної консультації Вам потрібно просто набрати номер телефону або використовувати онлайн-форми сервісу правової підтримки Bitlex.ua.
При необхідності можливий виїзд адвоката. Як і в будь-якій ситуації, яка несе потенційну загрозу життю і свободі, діяти потрібно:
Не доводьте справи до моменту, коли слідчий сам призначатиме захист. Кримінальний адвокат необхідний ще до того, як буде відкрито кримінальну справу. У цьому випадку шанси на успішний захист помітно зростають.
Послуги адвоката у кримінальних справах включають в себе роботу на будь-яких етапах:
Згідно із законодавством, адвокат може бути присутнім при виконанні всіх процесуальних дій. А це значить, що він може вберегти свого клієнта від здатних мати негативні наслідки дій і формулювань. А без професійного захисту в суді важко розраховувати на хоч якийсь успішний результат справи.
Сервіс Bitlex.ua - це фахівці з різних галузей права з великою практикою. Задайте питання онлайн і ми визначимо, чи потрібен Вам адвокат по спадкових справах, фахівець з податкового законодавства або цивільно-правових спорів. Відповідь надійде протягом 24 годин.
Якщо виникли проблеми кримінального характеру - звертайтеся негайно.