• СТВОРИТИ ДОКУМЕНТ
  10
  ГОТОВИЙ КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР ЗА
  ХВИЛИН
  У Вас немає необхідності їхати в офіс юридичної компанії. Лише 10 хвилин і документ готовий.
 • СТВОРИТИ ДОКУМЕНТ
  !
  ДОПОМОЖЕМО
  СКЛАСТИ
  З допомогою наших підказок Ви складете юридично грамотний колективний договір так, як Вам необхідно.
Якісно
Колективний договір складений професійними юристами
Оперативно
Створення готового колективного договору за 10 хвилин
Доступно
Ви можете створити колективний договір на будь-якому пристрої
Конфіденційно
Надана Вами інформація шифрується на наших серверах та ніхто не має до неї доступу
Зрозуміло
Зрозумілий інтерфейс та підказки допоможуть Вам при створенні колективного договіру
Не дорого
Індивідуальний колективний договір всього за 49 грн.

 

ТРИ ПРОСТИХ КРОКИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ КОЛЕКТИВНОГО ДОГОВОРУ

1
Оберіть категорію документу
2
Дайте відповідь на питання
download
3
Завантажуйте готовий документ
 

СТВОРИТИ КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР

3.9.2015
Helen
Leonchyk
Я хотела бы поблагодарить юристов BITLEX за основание нового проэкта, в котором простые граждане имеют возможность получить бесплатную высококвалифицированную юридическую онлайн помощь в течении 24 часов. Вы действительно стали первой компанией, которая пошла на такой шаг и ставит в приоритет имидж и качество своих услуг, а не старается нажиться на на любой ситуации граждан. Спасибо Вам и так держать!
3.9.2015
Sviatoslav
Sviatnenko
Люблю, коли не стоять на місці й змінють правила гри. Крута команда Bitlex "робить "розуміні" юридичні послуги в діджиталі. З закликом займатись тим, чим ми хочемо й що нас надихає, а не витрачати життя на бюрократію.
29.10.2015
‎Aleksandr
Pavlenko
У наш непростий час важко знайти якісні послуги у багатьох сферах. У юриспруденції це питання стоїть дуже гостро. Звернувшись до BITLEX я був вражений не тільки якістю, але оперативністю та в цілому підходом до вирішення проблеми клієнта.
Той факт, що компанія працює на репутацію без оплати - неймовірна вдача у наш час.
Дякую за допомогу, BITLEX!
Про нас пишуть
Наші партнери
taxlink
Taxlink — наш партнер з податкового права. Електронний ресурс, у якому зібрані аналітичні матеріали науковців, законодавство та судова практика з питань оподаткування. Платформа дозволяє якісно, глибоко та прозоро дослідити податкові проблеми у форматі «crowd science».
Jurimex — наш партнер з надання юридичних консультацій. 12 років успішної практики. Штат компанії — більше ніж 80 юристів. Понад 450 клієнтів, у тому числі 50 іноземних. ЮК Jurimex за опитуванням клієнтів неодноразово визнавалася компанією №1 у галузі оподаткування. Jurimex надає також повний комплекс юридичних послуг у всіх основних галузях права: адміністративне право та ліцензування, банківське право та фінанси, земельне право, право інтелектуальної власності, конкурентне та антимонопольне право, корпоративне право та цінні папери, медіаправо, міжнародна торгівля та інвестування, судові спори і арбітраж, трудове, господарське й договірне право. У 2013 році компанія відкрила також практику кримінального права і процесу.
Завдяки youcontrol за 1 хвилину Ви можете дізнатись, хто підписант або засновник, розмір статутного капіталу, який поточний стан компаній, як часто підприємство фігурує в судових процесах, розраховується з бюджетом і багато іншого. Завдяки оперативно отриманим актуальним даним ви зможете приймати зважені та своєчасні рішення.
Колективний трудовий договір використовується в якості обов'язкового документа, що регулює трудові відносини в більшості організацій різних форм власності.
Законодавство стверджує необхідність наявності колективного договору для всіх юридичних осіб, які використовують найману працю.
Сторонами цього договору є власник підприємства, або уповноважена ним особа, а також представники трудового колективу, обрані на загальних зборах, або профспілкові організації. При цьому дія трудового договору поширюється і на тих найманих працівників, які не входять до профспілки.
Також до числа трудового колективу відноситься керівник підприємства, який виступає і в якості уповноваженої особи роботодавця.
Колективний договір покликаний закріпити основні права і обов'язки сторін. Правове регулювання за договором здійснюється як відповідним Законом України «Про колективні договори і угоди», так і нормами інших законів:

Колективні договори вступають в силу з дня підписання або дати, зазначеної в самому документі.
Якщо інше не передбачено договором, він вважається дійсним до укладення нової угоди, навіть в разі закінчення терміну дії.
У разі порушення будь-яких умов договору власником, інша сторона договору в особі профспілки може направити подання про усунення порушень. Воно повинно бути розглянуто в тижневий термін.
У разі, якщо згоди не досягнуто, законодавство залишає представникам трудового колективу можливість звернутися до суду.
Колективний договір, зразок якого розміщено в розділі складання юридичних документів сервісу Bitlex.ua, являє собою актуальну форму типового договору.
Користувачам юридичної платформи доступні всі основні форми документів і є можливість самостійно скласти колективні договори, а також інші документи, вказуючи потрібний вам зміст.
Виникають складності або сумніви у відповідності формулювань та умов договору чинним правовим нормам?
Юристи Bitlex.ua готові відповісти на ваші запитання, надати юридичну консультацію в узгодженому форматі.