• СТВОРИТИ ДОКУМЕНТ
  10
  ГОТОВИЙ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВИЙ ДОГОВІР ЗА
  ХВИЛИН
  У Вас немає необхідності їхати в офіс юридичної компанії. Лише 10 хвилин і документ готовий.
 • СТВОРИТИ ДОКУМЕНТ
  !
  ДОПОМОЖЕМО
  СКЛАСТИ
  З допомогою наших підказок Ви складете юридично грамотний цивільно-правовий договір так, як Вам необхідно.
Якісно
Цивільно-правовий договір складений професійними юристами
Оперативно
Створення готового цивільно-правового договору за 10 хвилин
Доступно
Ви можете створити цивільно-правовий договір на будь-якому пристрої
Конфіденційно
Надана Вами інформація шифрується на наших серверах та ніхто не має до неї доступу
Зрозуміло
Зрозумілий інтерфейс та підказки допоможуть Вам при створенні цивільно-правового договору
Майже безкоштовно
Індивідуальний цивільно-правовий договір всього за 49 грн.

 

ТРИ ПРОСТИХ КРОКИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВОГО ДОГОВОРУ

1
Оберіть категорію документу
2
Дайте відповідь на питання
download
3
Завантажуйте готовий документ
 

СТВОРИТИ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВИЙ ДОГОВІР

3.9.2015
Helen
Leonchyk
Я хотела бы поблагодарить юристов BITLEX за основание нового проэкта, в котором простые граждане имеют возможность получить бесплатную высококвалифицированную юридическую онлайн помощь в течении 24 часов. Вы действительно стали первой компанией, которая пошла на такой шаг и ставит в приоритет имидж и качество своих услуг, а не старается нажиться на на любой ситуации граждан. Спасибо Вам и так держать!
3.9.2015
Sviatoslav
Sviatnenko
Люблю, коли не стоять на місці й змінють правила гри. Крута команда Bitlex "робить "розуміні" юридичні послуги в діджиталі. З закликом займатись тим, чим ми хочемо й що нас надихає, а не витрачати життя на бюрократію.
29.10.2015
‎Aleksandr
Pavlenko
У наш непростий час важко знайти якісні послуги у багатьох сферах. У юриспруденції це питання стоїть дуже гостро. Звернувшись до BITLEX я був вражений не тільки якістю, але оперативністю та в цілому підходом до вирішення проблеми клієнта.
Той факт, що компанія працює на репутацію без оплати - неймовірна вдача у наш час.
Дякую за допомогу, BITLEX!
Про нас пишуть
Наші партнери
taxlink
Taxlink — наш партнер з податкового права. Електронний ресурс, у якому зібрані аналітичні матеріали науковців, законодавство та судова практика з питань оподаткування. Платформа дозволяє якісно, глибоко та прозоро дослідити податкові проблеми у форматі «crowd science».
Jurimex — наш партнер з надання юридичних консультацій. 12 років успішної практики. Штат компанії — більше ніж 80 юристів. Понад 450 клієнтів, у тому числі 50 іноземних. ЮК Jurimex за опитуванням клієнтів неодноразово визнавалася компанією №1 у галузі оподаткування. Jurimex надає також повний комплекс юридичних послуг у всіх основних галузях права: адміністративне право та ліцензування, банківське право та фінанси, земельне право, право інтелектуальної власності, конкурентне та антимонопольне право, корпоративне право та цінні папери, медіаправо, міжнародна торгівля та інвестування, судові спори і арбітраж, трудове, господарське й договірне право. У 2013 році компанія відкрила також практику кримінального права і процесу.
Завдяки youcontrol за 1 хвилину Ви можете дізнатись, хто підписант або засновник, розмір статутного капіталу, який поточний стан компаній, як часто підприємство фігурує в судових процесах, розраховується з бюджетом і багато іншого. Завдяки оперативно отриманим актуальним даним ви зможете приймати зважені та своєчасні рішення.
Цивільно-правовий договір, зразок якого ви можете знайти на платформі Bitlex.ua, широко використовується для оформлення правовідносин між суб'єктами.
У Цивільному кодексі поняття договору трактується гранично широко, маючи на увазі згоду двох або декількох сторін по будь-яким змінам прав і обов'язків.
Сфера застосування таких договорів пронизує основну частину виникаючих між суб'єктами права правовідносин. Цивільні договори є одним із способів оформлення трудових відносин. І часто вони можуть використовуватися як альтернатива трудовими договорами.
Відповідно, якщо трудовий договір повинен відповідати нормам чинного Трудового кодексу, то договор ЦПХ формулюється на підставі норм Цивільного права.
Згідно із законодавством України між юридичною особою і фізичною особою, яка не є підприємцем, можуть укладатись такі види договорів:

Цивільно-правові договори передбачають встановлення винагороди за виконані роботи за угодою сторін.
При цьому мінімальні і максимальні рівні розміру оплати в кодексі не обмежуються. У той же час, трудовий договір встановлює жорсткі рамки щодо термінів виплати заробітної плати та його розмірів. Зокрема, винагорода не може бути нижче рівня встановленої в країні мінімальної заробітної плати.
Завдяки більш широким можливостям цивільно-правові договори часто використовуються для оформлення трудових відносин. При цьому працівник не зобов'язаний підпорядковуватися внутрішньому трудовому розпорядку підприємства, конкретний обсяг роботи в погодинному або іншому вираженні може бути встановлений за погодженням сторін. Робота за такими договорами передбачає оплату за конкретний результат, який також повинен бути оформлений відповідним актом.
На сайті Bitlex.ua за допомогою зрозумілої системи пошуку необхідних документів, ви знайдете цивільні договори і зможете сформувати необхідний вам документ.
Також ви можете використовувати можливість отримання безкоштовної консультації і інших послуг від юристів різної спеціалізації.
Для цього вам необхідно:

Кваліфікована рекомендація юриста у відповідь на ваше запитання надійде протягом 24 годин.
Користуйтеся усіма можливостями юридичної платформи. Обсяг послуг і формат спілкування ви можете вибрати самостійно.