• СТВОРИТИ ДОКУМЕНТ
  10
  ГОТОВА ЗАЯВА ЗА
  ХВИЛИН
  У Вас немає необхідності їхати в офіс юридичної компанії. Лише 10 хвилин і документ готовий.
 • СТВОРИТИ ДОКУМЕНТ
  !
  ДОПОМОЖЕМО
  СКЛАСТИ
  З допомогою наших підказок Ви складете юридично грамотний документ так, як Вам необхідно.
Якісно
Заява складена професійними юристами
Оперативно
Створення готової заяви за 10 хвилин
Доступно
Ви можете створити заяву на будь-якому пристрої
Конфіденційно
Надана Вами інформація шифрується на наших серверах та ніхто не має до неї доступу
Зрозуміло
Зрозумілий інтерфейс та підказки допоможуть Вам при створенні заяви
Не дорого
Індивідуальна заява всього за 25 грн.

 

ТРИ ПРОСТИХ КРОКИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ЗАЯВИ

1
Оберіть категорію документу
2
Дайте відповідь на питання
download
3
Завантажуйте готовий документ
 

СТВОРИТИ ЗАЯВУ

3.9.2015
Helen
Leonchyk
Я хотела бы поблагодарить юристов BITLEX за основание нового проэкта, в котором простые граждане имеют возможность получить бесплатную высококвалифицированную юридическую онлайн помощь в течении 24 часов. Вы действительно стали первой компанией, которая пошла на такой шаг и ставит в приоритет имидж и качество своих услуг, а не старается нажиться на на любой ситуации граждан. Спасибо Вам и так держать!
3.9.2015
Sviatoslav
Sviatnenko
Люблю, коли не стоять на місці й змінють правила гри. Крута команда Bitlex "робить "розуміні" юридичні послуги в діджиталі. З закликом займатись тим, чим ми хочемо й що нас надихає, а не витрачати життя на бюрократію.
29.10.2015
‎Aleksandr
Pavlenko
У наш непростий час важко знайти якісні послуги у багатьох сферах. У юриспруденції це питання стоїть дуже гостро. Звернувшись до BITLEX я був вражений не тільки якістю, але оперативністю та в цілому підходом до вирішення проблеми клієнта.
Той факт, що компанія працює на репутацію без оплати - неймовірна вдача у наш час.
Дякую за допомогу, BITLEX!
Про нас пишуть
Наші партнери
taxlink
Taxlink — наш партнер з податкового права. Електронний ресурс, у якому зібрані аналітичні матеріали науковців, законодавство та судова практика з питань оподаткування. Платформа дозволяє якісно, глибоко та прозоро дослідити податкові проблеми у форматі «crowd science».
Jurimex — наш партнер з надання юридичних консультацій. 12 років успішної практики. Штат компанії — більше ніж 80 юристів. Понад 450 клієнтів, у тому числі 50 іноземних. ЮК Jurimex за опитуванням клієнтів неодноразово визнавалася компанією №1 у галузі оподаткування. Jurimex надає також повний комплекс юридичних послуг у всіх основних галузях права: адміністративне право та ліцензування, банківське право та фінанси, земельне право, право інтелектуальної власності, конкурентне та антимонопольне право, корпоративне право та цінні папери, медіаправо, міжнародна торгівля та інвестування, судові спори і арбітраж, трудове, господарське й договірне право. У 2013 році компанія відкрила також практику кримінального права і процесу.
Завдяки youcontrol за 1 хвилину Ви можете дізнатись, хто підписант або засновник, розмір статутного капіталу, який поточний стан компаній, як часто підприємство фігурує в судових процесах, розраховується з бюджетом і багато іншого. Завдяки оперативно отриманим актуальним даним ви зможете приймати зважені та своєчасні рішення.
Платформа Bitlex.ua - це можливість отримати відповідь на будь-яке питання, що стосується будь-якої юридичної сфери.
Об'єднання практикуючих юристів, кожен з яких спеціалізується на конкретній галузі права, допоможе в будь-якій ситуації, яка вимагає дій, чітко вивірених з правових позицій.
Майже всі виникаючі правовідносини зазвичай фіксуються в документальному вигляді. Також для звернення до відповідних органів влади, в тому числі правоохоронних та судових, громадянин повинен сформувати свій запит у письмовому вигляді.
Всі ці документи - заява, позов, скарга, звернення, - оформляються певним чином.
Вони повинні містити ознаки офіційного документа, тобто бути надрукованими на аркушах певного формату, і забезпечуватися відповідними символами.
Щоб максимально формалізувати документообіг, уповноваженими органами затверджуються спеціальні бланки та зразки заяв.
Однак у зв'язку з нововведеннями в законодавстві, зміни назв відомств і з інших причин, бланки також можуть змінюватися. Часто буває так, що заяви, зразки яких знаходяться у вільному доступі в інтернеті, не є актуальними.
Користуючись можливостями Bitlex.ua ви отримуєте в своє розпорядження актуальні і правильно складені документи.
Спробуйте і переконайтеся в цьому самі:

Зазвичай складанням однієї заяви, зразок якої ви можете отримати на сайті, справа не закінчується. Взаємодія з державними, в тому числі судовими органами, зазвичай вимагає дотримання всіх формальностей і знання принципів їх роботи.
Для досягнення мети необхідна кваліфікована допомога юриста. Платформа Bitlex.ua надає таку можливість.
Практикуючі в різних галузях права фахівці доступні по телефону і онлайн.
Ви можете задати питання на сайті на цікаву для вас юридичну тему і отримати відповідь протягом доби.
Потрапили в неприємну ситуацію і адвокат потрібен прямо зараз? Телефонуйте, ваш захисник готовий оперативно виїхати на місце.
Платформа Bitlex.ua - це можливість вибору рівня і обсягу необхідної юридичної підтримки. Ви отримуєте тільки ті послуги, які вам дійсно потрібні. Складання скарг, звернень, заяв ще ніколи не було таким доступним як в фінансовому, так і в технічному плані.