ПОТРІБНА ПОРАДА ЮРИСТА?

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ В BITLEX

Замовити консультацію

Доброго дня! Загублений паспорт товару і гарантійний талон, але в наявності чек про покупку. Чи можна розраховувати на обмін купленого товару за ч. 1 ст. 9 "Права споживача при придбанні товару належної якості" Закону України "Про захист прав споживачів"? Термін 14 днів ще не пройшов, стан товару задовольняє ст. 9 цього Закону.

Сервісом Bitlex було розглянуто Ваше звернення і повідомляється таке.

Виходячи з того, що в пункті першому статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів», а саме «Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.», нічого не сказано щодо гарантійного талону або паспорту товару - то Ви маєте право обміняти товар протягом 14 днів з моменту покупки (не рахуючи день покупки). При цьому в разі обміну рекомендуємо не акцентувати увагу продавця на те, що Ви втратили гарантійний талон і паспорт товару.

При цьому переконайтеся, чи не підлягає куплений Вами товар до переліку товарів, які не підлягають обміну.

Можливо, Вас зацікавлять такі консультації: