ПОТРІБНА ПОРАДА ЮРИСТА?

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ В BITLEX

Замовити консультацію

Вітаю! Яким чином на сьогоднішній день відбувається запис в чергу на подачу документів у візовому центрі для отримання робочої візи? Мені потрібно чекати дзвінка з візового центру чи реєструватися самостійно? Кажуть, що зараз треба чекати дзвінка з візового центра. Чи відбулися якісь зміни в законах і порядку реєстрації у візовому центрі для подачі документів? Підкажіть, будь ласка, де мені взяти актуальну на сьогоднішній день інформацію? З яких джерел я можу взяти цю інформацію?

Сервісом Bitlex було розглянуто Ваше звернення та повідомляється таке.

З 3 жовтня 2016 року дійсно дещо змінилися правила.

Крок 1 – оплата за послуги Візового центру (близько 551 грн.)

Крок 2 – зареєструватися для подачі документів впродовж 24 годин після здійснення попередньої оплати

(Це можна зробити через сайт: http://www.polandvisa-ukraine.com/index.html або за тел: +38 044 5955151, + 38 032 2351776, + 38 032 2424564, +38 050 4193010; + 38 067 3430480, +38 093 1755503.)

При реєстрації вказується номер квитанції про оплату послуг Візового Центру та №, серія закордонного паспорта.

Крок 3 – система сама призначає Вам дату реєстрації.

Крок 4 – оператор колл-центру зв’яжеться з Вами в телефонному режимі для подальшого підтвердження.

Призначення дати реєстрації відбувається в автоматичному режимі. Оператори колл-центру чи працівники ППВА не мають впливу на призначення дати й часу і не можуть коригувати / змінювати дату самостійно. Виключно на підставі Вашого рішення запропонована дата буде прийнята або відхилена оператором колл-центру.

Якщо Вас влаштовує запропонована дата, час – оператор затвердить дату подачі в системі. (якщо Ви відмовитесь від запропонованої дати, часу, наступна запропонована дата настане не раніше 14 днів!)

Крок 4: у зазначений час Вам необхідно особисто подати документи до Візового Центру.

Отже, якщо компанія, яка надає Вам послуги, вже здійснила оплату та ввела Ваші дані для реєстрації, дійсно, Ви маєте очікувати дзвінка від оператора Візового Центру для підтвердження дати та часу.

Якщо оплата ще не здійснювалась, відповідно, не відбулася і реєстрація (адже потрібно було вказати № квитанції), а отже, оператор не буде дзвонити для уточнень.

Можливо, Вас зацікавлять такі консультації: