ПОТРІБНА ПОРАДА ЮРИСТА?

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ В BITLEX

Замовити консультацію

Потрібна допомога в питанні майна. Помер чоловік, на якого була квартира, є так само інша людина, на якій за заповітом 2-а половина квартири, але людина знаходиться за кордоном, і на даний момент немає можливості приїхати. Скажіть, чи може інша людина (дружина або ж мама даної людини) поставити підпис замість неї, і чи потрібна нотаріальна довіреність?

Сервісом Bitlex було розглянуто Ваше звернення і повідомляється таке.

Спадкоємець, який виявив бажання прийняти спадщину, зобов'язаний подати нотаріусу або в сільських населених пунктах – уповноваженій на це посадовій особі відповідного органу місцевого самоврядування заяву про прийняття спадщини.

Строк для прийняття спадщини встановлюється в 6 місяців з моменту відкриття спадщини (смерті спадкодавця).

Відповідно до частини другої статті 1269 Цивільного кодексу України заява про прийняття спадщини подається спадкоємцем особисто.

Тому інша особа не може навіть при наявності нотаріально завіреної довіреності приймати спадщину за спадкоємця.

Можливо, Вас зацікавлять такі консультації: