ПОТРІБНА ПОРАДА ЮРИСТА?

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ В BITLEX

Замовити консультацію

Після контузії мене поставили на облік в ПНД, де перебуваю і сьогодні. Чи повинен я при цьому проходити службу в частині? УБД отримав.

Сервісом Bitlex було розглянуто Ваше звернення і повідомляється таке.

Рішення про придатність і подальше проходження військової служби приймається виключно на підставі військово-лікарської експертизи. Саме її висновок визначить, чи потрібно Вам проходити додаткову реабілітацію або ж можете повертатися до подальшого проходження військової служби.

Військово-лікарська експертиза визначає придатність за станом здоров'я до військової служби призовників, військовослужбовців та військовозобов'язаних, встановлює причинний зв'язок захворювань, травм (поранень, контузій, каліцтв) і визначає необхідність і умови застосування медико-соціальної реабілітації та допомоги військовослужбовцям.

Наказом Міністерства оборони України від 14.08.2008 р № 402 затверджено Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України.

Для проведення військово-лікарської експертизи створюються військово-лікарські комісії, штатні і позаштатні (постійно та тимчасово діючі).

Зверніться в свою частину або безпосередньо в госпіталь, де проходили лікування, щоб Вас направили на проходження такої експертизи.

Можливо, Вас зацікавлять такі консультації: