ПОТРІБНА ПОРАДА ЮРИСТА?

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ В BITLEX

Замовити консультацію

Мій чоловік учасник АТО. Як УБД має право тільки на протезування чи на лікування зубів теж? У місцевій стоматології нам відмовили, і в протезуванні теж, аргументувавши це тим, що немає грошей і потрібно ставати в якусь чергу, чи законно це?

Сервісом Bitlex було розглянуто Ваше звернення та повідомляється таке.

Відповідно до пункту 2 статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасникам бойових дій надається першочергове безплатне зубопротезування (за винятком протезування з дорогоцінних металів). Згідно із зазначеною нормою інші стоматологічні лікувальні заходи не входять до числа наданих учасникам бойових дій пільг.

Порядок надання пільг та закладів, які здійснюють обслуговування учасників бойових дій, встановлюються законами та іншими нормативно-правовими актами України.

Якщо Вам відмовили в стоматології в наданні певних послуг, запросіть в адміністрації цього закладу письмову відмову. Тільки розуміючи, що це за заклад, до якої форми власності належить, чим мотивує свою відмову, ми зможемо надати Вам детальну консультацію.

Можливо, Вас зацікавлять такі консультації: