ПОТРІБНА ПОРАДА ЮРИСТА?

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ В BITLEX

Замовити консультацію

Мені залишили спадок за договором 40 років тому, спадок у США. Чи маю я ще якісь права, щоб його повернути?

Сервісом Bitlex було розглянуто Ваше звернення та повідомляється таке.

Відповідно до статті 71 Закону України «Про міжнародне приватне право» спадкування нерухомого майна регулюється правом держави, на території якої знаходиться це майно, а майна, яке підлягає державній реєстрації в Україні, – правом України.

Таким чином, спадкування майна в цьому випадку має відбуватися згідно з чинним законодавством Сполучених Штатів Америки.

Крім того, слід додати, що в окремих штатах діє різний режим спадкування.

Радимо звернутися до спеціалістів на території США.

Також Ви можете звернутися з цим питанням до Консульського відділу Посольства США в Україні: http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/general-information.html.

Можливо, Вас зацікавлять такі консультації: