ПОТРІБНА ПОРАДА ЮРИСТА?

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ В BITLEX

Замовити консультацію

Вітаю! Мені знадобився військовий квиток, для того щоб влаштуватися на роботу. Мені 27 років, у військкоматі я жодного разу не був, повісток не було, з 2000 до 2006 стояв на обліку в кардіолога – інвалід з дитинства. Після 2006 року інвалідність не продовжував, оскільки були б складнощі з роботою, зараз хочу сходити в військкомат. Як мені правильніше вчинити?

Сервісом Bitlex було розглянуто Ваше звернення та повідомляється таке.

У Вашому випадку сумнівно, що до Вас будуть застосовані будь-які санкції, оскільки, як вбачається з Вашого питання, Ви не отримували повісток та не розшукувались військовим комісаріатом. Радимо Вам звернутись до військового комісаріату та з’ясувати всі нюанси. Оскільки Вам вже виповнилось 27 років, призвати Вас не повинні.

Також зазначимо, що у разі, якщо за будь-яких обставин повістка Вам не надійшла, Ви все одно зобов'язані були з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України. За ухилення від призову може наступати як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Можливо, Вас зацікавлять такі консультації: