ПОТРІБНА ПОРАДА ЮРИСТА?

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ В BITLEX

Замовити консультацію

Така ситуація, хочу виписатися з квартири, але мені 25 років і у мене немає приписного. Взагалі жодного разу не був у військкоматі. Виписатися потрібно дуже швидко, оскільки вже укладено договір про продаж квартири, як можна вирішити це питання?

Сервісом Bitlex було розглянуто Ваше звернення і повідомляється таке.

Відповідно до пункту 10 статті 38 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» призовники та військовозобов'язані в разі зміни їх сімейного стану, стану здоров'я, адреси місця проживання (перебування), освіти, місця роботи і посади зобов'язані особисто в семиденний строк повідомити про це орган, де вони перебувають на військовому обліку.

Вирішити це питання можливо тільки на підставі закону з дотриманням необхідних термінів, які можуть варіюватися в залежності від ситуації.

Правильно було б звернутися до військового комісаріату за Вашим нинішнім місцем реєстрації і стати на облік, а після переїзду звернутися до військового комісаріату за новим місцем проживання. Однак якщо Ви ще ніде не приписані, ніхто не заважає Вам стати на облік вже за новим місцем проживання.

Можливо, Вас зацікавлять такі консультації: