ПОТРІБНА ПОРАДА ЮРИСТА?

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ В BITLEX

Замовити консультацію

Доброго дня. Справа побутового характеру. Два роки тому помер тато, є три спадкоємці: мама, я і моя сестра. У другій державній нотаріальній конторі йде процес вступу у спадщину. З сестрою відносини, м'яко кажучи, не дуже хороші. Але суть не в спадщині (ніхто не претендує на частку іншого спадкоємця). У будинок заведений газ, особовий рахунок оформлений на тата. У березні місяці, коли я був в АТО, газ відключили за борги. Зараз борги погашені, а підключити газ ми не можемо, змушують переоформити особовий рахунок на одного зі спадкоємців. Для переоформлення потрібні листи двох інших спадкоємців, що вони не проти, і копії паспортів. Так ось, моя сестра не дає листів, що вона не проти, і хоче переоформлювати особовий рахунок на себе. У результаті мама сидить без газу та опалення.

Сервісом Bitlex було розглянуто Ваше звернення та повідомляється таке.

Відповідно до Правил постачання природного газу, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 вересня 2015 р.  № 2496, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 06 листопада 2015 р. за № 1382/27827, за однією поштовою адресою укладається один договір постачання природного газу.

У разі коли об’єкт побутового споживача перебуває у власності (користуванні) кількох осіб, укладається один договір з одним із співвласників (користувачів) за умови письмової згоди всіх інших співвласників (користувачів), про що робиться відмітка в заяві-приєднанні.

На жаль, врегулювати зазначене питання можливо лише шляхом переговорів з Вашою сестрою, оскільки вона є співвласником будинку.

В цілому можливе звернення і до суду за захистом своїх прав та інтересів, проте це тривалий та складний процес.

Тому якщо Ви зацікавлені в найшвидшому вирішенні питання та забезпеченні опаленням Вашої матері, Вам потрібно отримати згоду Вашої сестри.

Можливо, Вас зацікавлять такі консультації: