ПОТРІБНА ПОРАДА ЮРИСТА?

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ В BITLEX

Замовити консультацію

Доброго дня! У чоловіка виникла така ситуація: він з державного підприємства пішов проходити строкову службу, і в цей час йому платили з роботи середній заробіток. По закінченню 1.3 місяців він перевівся на контрактну службу на півроку. І йому припинили виплати з підприємства і погрожують звільнити! А в умовах піврічного контракту про соціальне забезпечення зазначено, що якщо солдат пішов на строкову службу з державного підприємства і перевівся на піврічний контракт, то йому зобов'язані платити середній заробіток і зобов'язані зберегти робоче місце! Що насправді правда? Допоможіть, будь ласка, розібратися.

Сервісом Bitlex було розглянуто Ваше звернення і повідомляється таке.

Відповідно до законодавства нашої держави за працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом по мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на термін до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації, зберігаються місце роботи, посада та середній заробіток на підприємстві, в установі, організації й, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування і форми власності та у фізичних осіб - підприємців, в яких вони працювали на час призову.

У разі порушення законодавства роботодавцем необхідно буде звертатися за захистом своїх прав до суду з позовом про поновлення на роботі та стягнення всіх сум, які роботодавець повинен був виплатити, але не зробив цього.

Можливо, Вас зацікавлять такі консультації: